Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan nakliye faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmekte olan firmamız, uluslararası karayolu yük taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalar arasında yerini almış, yapmakta olduğu başarılı çalışmaları ile sürekli olarak gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

İhracat ve transit kapsamlı tüm yük gruplarının Azerbaycan’a taşınması hususunda, rakipleri ile arasında ki farkı bir hayli açmış olan şirketimiz, nakliye çalışmalarını geniş araç filosu, teknolojik alt yapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile devam ettirmektedir.

İstanbul, Kocaeli, İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, Gaziantep, Adana ve Mersin gibi şehirlerimiz başta olmak üzere tüm illerimizde imal edilmekte olan ihracat yüklerini, Azerbaycan’ın Bakü ve Gence başta olmak üzere tüm şehirlerine teslimatları, C2 taşıma yetki belgemiz kapsamında CMR sigortalı olarak, olabildiğince seri ve güvenli bir biçimde sağlamaktayız.

Türkiye’den Azerbaycan’a İhraç edilen yerli ürünlerin taşınmasının yanı sıra, tüm Avrupa ülkelerinden taşınması planlanan transit yüklerin de limanlarımız  ve transit antrepolar aracılığı ile Azerbaycan’a taşınması işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamızın araç filosunda bulunan araçlarımız, her ebat ve ağırlıkta yükü taşımaya uygun olarak tasarlanmış olup, deneyimli sürücülerimiz kontrolünde çalışmakta ve  uydu araç takip sistemi ile izlenmektedir.

Standart dorseli tır taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliye yüklerine uygun lowbed dorse, soğuk zincir ürün taşımacılığına uyumlu frigo dorse, açık yük ve konteyner taşımacılığına uygun sal dorse araçlarımız ile son derece kaliteli nakliye hizmetleri sunmaktayız.

 

Küçük ölçekli ve hafif tonajlı grupaj, parsiyel ve kargo yüklerin taşınması ile ilgili çalışmalarımız da mevcut olup, parsiyel yükler İstanbul depolarımızda paketlenerek gümrüklenmekte, haftanın belirli günleri düzenli çıkışlarımız bulunmaktadır. Parsiyel taşıma çalışmalarımız komple tır taşımasında olduğu gibi adres teslimi değil, gümrük sahalarına teslim şeklinde yapılmaktadır.

İki devlet tek millet anlayışı ile ticaret yapmakta olduğumuz Azerbaycan ile ilişkilerimiz son derece yüksek seviyelerde seyrediyor, Azerbaycan yönetimi üretiminin bulunmadığı her türlü ürünün ithalatını ülkemizden temin etmektedir.

Azerbaycan’dan ithal edilen ürünlerin taşınması konusunda da çalışmalarımız mevcuttur. Tüm taşımalarımız maksimum tonaj limiti çerçevesinde, hedeflenen en kısa sürede güvenli bir şekilde, herhangi bir sorun ve aksaklık yaşanmaksızın gerçekleşmektedir.

Azerbaycan’da bulunan acentelerimiz ve iş ortağımız pozisyonunda bulunan lojistik firmaları ile işbirliğimiz çerçevesinde, Azerbaycan plakalı araçlar ile özelikle ihracat kapsamlı nakliye hizmetleri vermekteyiz.

Taşıma fiyatı ve araç sipariş taleplerinizi, size en yakın şubelerimize yazılı veya sözlü olarak  bildirebilirsiniz.

Azerbaycan’dan Macaristan’a taşınmakta olan ekipmanların yükleme noktasından teslim noktasına güven içerisinde ulaştırılmasında son derece etkin bir rol üstlenen firmamız, tenteli ve frigo tırları ile düzenli lojistik hizmeti akışı sağlamaya devam ediyor.

Türkiye’den Bakü’ye karayolu ile Gürcistan üzeri güzergahı kullanarak maksimum 5 gün içerisinde yük teslimatları yapan firmamızın tırları, sınır kapılarında bulunan ofislerimiz vasıtasıyla herhangi bir engele takılmadan bekleme yapmaksızın geçiş sağlamaktadır.

Azerbaycan çalışan nakliye firmaları içerisinde teknolojik alt yapısı en üst düzeyde olan nadir kuruluşlar arasında yer alan Mersin Frigo, uluslararası karayolu tır taşımacılığı kurallarına uygun bir şekilde hareket etmektedir.

Avrupa ülkelerinden Azerbaycan’a gönderilen konteynerler İskenderun ve Mersin liman sahalarına indirilerek konteyner kilitli açık kasalı tırlar ile Bakü şehrine taşınmaktadır.Firmamız konteyner nakliyesi alanında büyük çaplı organizasyonlar gerçekleştirmekte olduğundan Türkiye Bakü hattında konteyner taşımacılığını gerektiği şekilde yerine getirmektedir.

Adana ve Hatay gibi şehirlerimizde boru üretim faaliyetleri gösteren birçok firmanın Azerbaycan Bakü yük taşıma işlemlerini layıkı ile yerine getiren firmamız, son derece titiz çalışmaları, üstlenmiş olduğu sorumluluğun bilinci ile hareket etme kabiliyetini hiç bir zaman eksiltmeden devam ettirmekte, uluslararası arena da gözle görülür nitelikle hizmetler sunmayı sürdürülebilir şekilde ilerletmektedir.

Azerbaycan nakliye bizim işimizdir, sloganı ile adım attığımız uluslararası nakliye sektöründe birçok proje kapsamlı işte ismimiz geçmektedir.Azerbaycan çalışan nakliye firmalarını araştırırken karşınıza çıkması muhtemel kuruluşumuzun web sayfasını incelemeden yük taşıtmaya karar vermeyiniz.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız