Afganistan Çalışan Nakliye Firmaları

AFGANİSTAN TARİHİ

Coğrafi olarak Asya kıtasında bulunan Afganistan Demokratik Cumhuriyeti genellikle dağlık bölge üzerine kurulmuş bir devlettir. Başkenti Kabil’in nüfusu Sovyet işgali sırasında 15 milyon iken günümüz sayımlarında 2 milyon civarına düşmüş görünmektedir. Afganistan çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan çalışmaları ile dikkatleri üzerine toplayan firmamız Mersin Frigo, Türkiye Afganistan arası kara yolu taşımacılık hizmetlerini titizlikle sunmakta, yılların vermiş olduğu deneyim ve birikim ile uluslararası alanda sektöre uygun tam kapasiteli lojistik faaliyetlerine devam etmektedir.

Afganistan’ın özellikle Kabil ve Mezarı şerif şehirleri ile islamkale ve Herat gibi şehirlerine yapılan tüm ihracat ve transit kapsamlı yüklerinizin sevkiyatlarında direkt ve aktarmalı taşıma hizmetlerimiz İran, Türkmenistan ve Gürcistan Azerbaycan üzeri güzergahlar kullanarak sağlanmaktadır. Her iki güzergahın kullanılmasında da en dikkat ettiğimiz konuların başında malın teslim adresine hedeflenen en kısa sürede ulaştırılması konusudur. Bu özelliğimiz sayesinde tercih edilen firma konuma gelmiş bulunmaktayız.

afganistan çalışan nakliye firmaları

Afganistan nakliye firması

Afganistan’a gönderilecek tüm kuru yüklerinizin, gabari dışı ağır nakliye yüklerinizin farklı ebatlarda ki konteynerlerinizin, soğuk zincir ve kimyasal içerikli ürünlerinizin nakliyesini gönül rahatlığı ile taşıtabileceğiniz nakliye kuruluşu olmanın verdiği öz güven ile çalışmalarımızı ilerletmekteyiz. Ankara yükleme Kabil teslim kara yolu komple tır taşıma fiyatımız 9.000 dolar olup transit süre yaklaşık 15 gündür. izin verilen maksimum taşıma tonaj limiti 25.000 kg. Sevkiyatlar Araçlarımızın güvenlik nedeni ile Kabil’e kadar gitmesine müsade bulunmadığından Aqhine sınır kapısı ile mezarı şerif te bulunan aktarma sahalarımızdan Afganistan tırlarına aktarma yapılmak suretiyle sağlanmaktadır.

TÜRKİYE AFGANİSTAN ARASI İHRACAT

İhraç edilen ürünlerin taşınmasında olduğu gibi Amerika, Avrupa ve Afrika ülkelerinden Afganistan’a gönderilmekte olan transit kapsamlı üçüncü ülke yüklerinin de Türkiye üzerinden taşınmasını liman ve antrepolar da işlem yapılması suretiyle gerçekleştire bilmekte, tüm bu transit nakliyeleri tır karnesi ile sağlamaktayız. En az komple tır taşımacılığı kadar talep gören diğer alan ise, parsiyel yük taşımacılığıdır. Firmamız özellikle İstanbul’da kurmuş olduğu parsiyel depolarından Afganistan’a haftanın belli günleri çıkışlar gerçekleştirmektedir.

Her ebat ve ağırlıkta parsiyel grupaj ve kargo yükleriniz bulundukları adreslerinden depolarımıza aktarılarak, depolarımızda düzgün bir şekilde ambalajlanır ve araç içerisinde uygun bir bölüme sabitlenerek yerleştirilir, dolayısı ile her hangi bir devrilme veya hasar görme durumuna maruz kalınmadan varış adreslerine ulaştırılır. Afganistan çalışan nakliye firmaları ararken bizim öneri ve tekliflerimizi almadan lütfen karar vermeyin.

AFGANİSTAN KOMPLE VE PARSİYEL TIR NAKLİYESİ

Afganistan’a göndermeyi planladığınız komple tır ve parsiyel yüklerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi günün her saati aktif olarak hizmette olan telefonlarımız ile maillerimize sözlü ve yazılı olarak bildirebilir, bilgi işlem merkezimizde faaliyette olan deneyimli operasyon personellerimiz vasıtasıyla en kısa sürede en uygun nakliye navlun tekliflerimizi alabilirsiniz. Coğrafi olarak genellikle dağlık alanlara sahip bulunan Afganistan’ın başkenti Kabil, doğusunda İran, kuzeyinde Türkmenistan, Özbekistan ve Tacikistan, doğusunda ve güneyinde ise Pakistan ile sınır komşuluğu bulunmaktadır. Türkiye’den Afganistan’ın Kabil şehrine taşınması kararlaştırılan ağır tonajlı yüklerin nakliye işlemlerini havuzlu ve uzamalı tipleri bulunan lowbed tarzı ağır nakliyat tırlarımızla sorunsuz bir şekilde gerçekleştire bilmekteyiz. Afganistan ülkesine en az ihracat yükleri kadar büyük hacimli olarak taşınan NATO yüklerinin silah dışında tamamının taşınması işlemlerinde söz sahibi olan firmamız, taşınan transit yüklerin büyük bölümünün yapıldığı Mersin şehrinde bulunmuş olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanmaktadır.

Ankara’dan yüklenmesi planlanan komple bir tırın Afganistan’ ın Kabil şehrine taşınması ile ilgili nakliye fiyatımız 8.300 dolar dır. Kabil şehrine direk servis taşıma servisi mümkün olmadığından taşımalar Aqhine kapı veya Mezarı şerif şehrinde aktarma yapma veya çekici değiştirmek suretiyle yapılmaktadır.

Ankara ilimizde üretimi yapılmakta bulunan ağır tonajlı iş makinalarının Afganistan’ın Kandahar şehrine taşınmasında lowbed dorseli ağır nakliyat araçları ile hizmet sunmakta olan firmamız İran üzeri ve Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan üzeri güzergahı kullanarak sağlıklı bir nakliye hizmeti sunmaktadır.