Azerbaycan Nakliye Fiyatları

Azerbaycan nakliye fiyatları arayışlarınızda firmamıza sormadan fiyat teklifi almamanızı önemle rica eder, taşıtmayı planladığınız her türlü ticari yükünüzün nakliye fiyatı ve geniş detay bilgilerini firmamızdan edinmeden yükünüzü taşıtmamanızı öneririz.

Uluslararası alanda karayolu nakliye çalışan firmalar arasındaki iddialı yerini koruyan firmamız Türkiye-Azerbaycan lojistik hattında kapsamlı ve düzenli çalışmalarını sürdürmektedir. İhracat ve transit kapsamlı taşınabilen her türlü ürünün nakliyesi konusunda  öncülük eden firmamız uygun taşıma koşulları çerçevesinde hizmet vermektedir.

Ülkemizin İstanbul, Kocaeli, İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, Gaziantep, Adana ve Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Azerbaycan’a ihracı düşünülen yüklerin Bakü ve Gence gibi şehirlerine teslimatlarımızı taşıma yetki belgemiz çerçevesinde sigortalı ve hızlı servis ağımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den Azerbaycan’a ihraç ürünlerinin yanı sıra özellikle Avrupa ülkelerinden gönderilen transit yüklerin gerek limanlarımız gerek se antrepolar aracılığı ile taşıma ve teslimatlarını sağlamaktayız.

Tüm taşımalarımız yüksek tutar teminatlı CMR sigortası kapsamında güvenli olarak yapılmaktadır. Firmamız araç filosu bünyesinde bulunan her tipte özmal ve kiralık araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz nezaretine araç takip sistemi ile takip ve anlık bilgilendirme yapabilmekteyiz.

Azerbaycan’a taşınması planlanan Standart kuru yüklerin yanı sıra gabari dışı ağır nakliye, soğuk zincir ürün taşımacılığı, açık yük ve konteyner taşımacılığına uygun araçlarımızla nakliye hizmeti sunuyoruz. Küçük ve hafif ölçekli parsiyel ve kargo yüklerin taşınması ile ilgili çalışmalarımızda mevcut olup İstanbul çıkışlı olarak haftalık düzenli servislerimiz devam etmektedir.

Azerbaycan’dan ithal edilen veya Avrupa ya transit gönderilen ürünlerin taşınması konusunda da nakliye faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Tüm taşımalarımız maksimum tonaj limiti çerçevesinde olabilecek en kısa sürede güvenli bir şekilde aksamadan sağlanmaktadır.

Azerbaycan da mevcut bulunan lojistik firmaları ile işbirliğimiz çerçevesinde Azerbaycan plakalı araçlar ile de nakliye hizmetlerimiz sürmektedir. Azerbaycan’ın bir çok şehrinde yerleşik bulunan acentelerimizle irtibatlı olarak kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Firmamızdan fiyat talebi ve araç sipariş taleplerinizi yazılı ve sözlü olarak Merkez ve size en yakın şubelerimizden telefon ve mail yolu ile bildirebilir, en uygun taşıma navlun tekliflerimizi bilgi işlem merkezimiz bünyesinde bulunan uzman ekibimizden en kısa sürede alabilirsiniz.

Adana-Bakü/Azerbaycan Karayolu Komple TIR Taşıma Navlun Teklifimiz 2.300 dolar