İran İhracat Nakliye

İran ihracat nakliye çalışmalarımız kurulduğumuz ilk günden günümüze süregelen kapsamlı lojistik faaliyetlerimiz çerçevesinde her geçen gün gelişip büyüyerek devam etmektedir.

Uluslararası kara yolu tır nakliyeciliğinde öncü kuruluşlar arasında yer almanın gururu ile büyük proje işlere imza atmakta, müşteri memnuniyeti esasına dayanarak teknolojik alt yapımız ile desteklenen taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

İran’ın başta Tahran olmak üzere tüm şehirlerine Türkiye’ den ihraç edilen ticari eşyaların taşıma işlemlerini yükleme noktasından teslim adreslerine kadar en ince ayrıntıyı bile gözden kaçırmadan tüm belgeleri ile gerçekleştirmekteyiz.

İran’a nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında bir numara olan kuruluşumuz Mersin Frigo, kara yolu taşımacılığında göstermiş olduğu üstün performansı ile kurumsal şirket olma yolunda emin adımlarla ilerleme kaydetmektedir.

Her türlü yüke uygun tipte tırları ve kamyonları ile sektörde büyük çalışmalar yapmış olan firmamız İran’da bulunan bir çok acenteliği ile sorunsuz kusursuz lojistik hizmeti sunmaktadır.

Gürbulak sınır kapısı kullanılarak Bazargan şehrine adım atmakla başlayan İran taşımacılık serüvenimiz en ücra köşelere kadar devam etmektedir.

İran’a ihracat ve transit kapsamlı her tülü komple ve parsiyel yük gruplarınızı güvenle taşımaktayız. Memnuniyetiniz bizler için önemlidir.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız