Irak Nakliye Fiyatları

Irak nakliye fiyatları ile ilgili tüm bilgileri uzunca bir zamandır lojistik sektöründe varlığını sürdürmeye devam eden firmamızdan talep edebilir, beklentilerinizi karşılayacak bütçenize en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Türkiye’ den en fazla ihracat taşıması yapılan ülkelerin başında gelen Irak’ ta mal sipariş taleplerinin bir anda yükselip, akabinde normal seyrine dönüyor olmasından dolayı sabit bir fiyatlandırma sistemi bulunmamaktadır.

Taşıma fiyatları hemen hemen günlük olarak değişiklik göstermekte olduğundan an be an piyasa takibi yaparak güncel fiyatlarımızı sıcak tutmakta, talep edilen her an fiyat tekliflerimizi sunabilmekteyiz.

Irak’ a taşınan yüklerin nakliye fiyatlandırması yükün ihracat veya transit olmasına bağlı olarak değişiklik arz ettiği gibi taşınmakta olan yükün tonajına bağlı olarakta değişmektedir.

Transit yük taşıma fiyatları ihracat taşıma fiyatlarına göre daha yüksektir. Yüksek fiyatın kaynaklanma sebebi üçüncü ülke yüklerinde mal fatura tutarı itibarı ile teminat kullanılarak taşınması gerektiğindendir.

Irak tır karne sistemine bağlı bir ülke olmadığından transit kapsamlı yükler teminat kullanılarak taşınabilmektedir.

Fiyatları etkileyen diğer bir husu tonaj konusuna gelince, hafif tonajlı yüklerde yakıt tüketimi normal seyrinde iken ağır tonajlı yüklerde yakıt sarfiyatı daha fazla olduğundan, fazladan tüketilen yakıt tutarı ister istemez navlunlara etki etmektedir.

Irak nakliyesinde fiyatlandırma komple tır taşımalarında katedilen mesafe hesabına göre yapılırken, parsiyel taşımalarda mesafe hesabı dışında taşınacak yükün ebat ve ağırlıkları itibarı ile tır içerisinde kapladıkları yer itibarı ile hesaplama yapılmaktadır.

Türkiye’nin şehir fark etmeksizin tüm bölgelerinde yüklemeye hazır bulunan ticari ürünlerinizin Irak’ın herhangi bir şehrine taşınması ile ilgili fiyat arayışı içerisine girmeden önce bu konuda son derece tecrübeli ve güncel fiyatlara hakim bulunan firmamızla iletişime geçmenizi önerebiliriz.

Irak nakliye fiyatları konusunda arayacağınız ilk firmalardan biri tabi ki Mersin Frigo’dur

Taşıma fiyatları, lojistik fiyat teklifleri, komple tır taşıma fiyatları, parsiyel taşıma fiyatlarını dilediğiniz her an firmamızdan talep edebilirsiniz.