Letonya Taşımacılık

Letonya taşımacılık hizmetlerinde kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız, Türkiye Letonya arası ticari anlamda ihracat ve ithalat yüklerinin taşınması işlemlerini son derece titizlikle yerine getirmekte, başarılı lojistik faaliyetleri neticesinde tercih sırası bakımından üst sıralarda yer almaktadır. Letonya ülkesine taşınması planlanan her türlü komple tır yükü, parsiyel nakliye, frigo tır taşıma, gabari dışı ağır nakliyat ve proje yük taşıma ve konteyner nakliyesi gibi alanlarda, bu yük gruplarına uygun tipte araçları ile kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Araç filomuzda bulunan bütün tır ve kamyonlarımız genellikle son model olup, özel eğitimli şoförlerimiz kontrolünde, deneyimli operasyonel ekibimiz gözetiminde sorunsuz sıkıntısız taşıma hizmetleri vermekteyiz. Uluslar arası karayolu nakliye çalışmaları yapan firmalara liderlik edebilen bir konumda bulunan kuruluşumuz, bir çok Avrupa ülkesine olduğu gibi, Letonya’ya da hatırı sayılır nitelikte taşıma hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Letonya/Riga şehrine ihracat parsiyel yükümüz olup adrese teslim navlun teklifinizi rica edeceğim. Yükümüz Konya’dadır, İstanbul deponuza gönderebileceğiz. Yük cinsi Zincirli çevirici 2 adet olacak Ebatlar: 120x300x260 cm en-boy-yükseklik 2 adet toplam ağırlık 2.500 kg. Uygun navlun teklifinizi beklemekteyiz.