Polonya Kara Nakliye

Polonya kara nakliye çalışması yapan firmamız Ülkemizin Avrupa ülkeleri içerisinde en yoğun ithalat ihracat yaptığı ülkelerin üst sıralarında yer alan Polonya’ya kara yolu ve deniz yolu taşımacılığında hizmet vermektedir.

Türkiye’ den Polonya’ ya, paletli, çuvallı ve dökme kuru yük taşımacılığında standart ve mega tenteli dorseler, tır ve kamyonlar ile, soğuk zincir ürün taşımacılığında frigof dorse tırlar ile, gabari dışı ağır nakliyatta lowbed, deniz yolu taşımacılığında konteynerleri ile hem ithalat hem ihracat taşımalarında kesintisiz hizmet vermektedir.

Polonya ya taşınmakta olan yüklerin özellikle başkent Varşova’ya nakliyesi konusunda Deneyimli personelleri, C2 yetki belgesi bünyesinde bulunan, uydu takip sistemleri mevcut yüksek modelli araçları  kesintisiz lojistik sunan firmamız, yakalamış olduğu hedefleri doğrultusunda çalışmalarını her geçen gün büyüterek yol almaya devam etmektedir.

Müşterilerimizden gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak olabildiğince hızlı bir şekilde tüm ihtiyaçlarına en uygun taşıma fiyat teklif ve koşulları ile karşılık vermekteyiz.

Türkiye üzerinden transit üçüncü ülkelere gönderilmesi planlanan her türlü yük grubuna ait komple tır ve parsiyel eşyalarınızın  transit geçişini direkt servis ve aktarmalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Parsiyel taşımacılığın tek adresi Mersin Frigo web sayfasında, Polonya nakliyesi ile ilgili aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Polonya tır taşımacılığı ile transport ve lojistik taleplerinizi firmamıza ulaşarak bildirebilir, kısa süre içerisinde en ekonomik taşıma fiyatlarımızla makul tekliflerimizi alabilirsiniz.