Romanya Nakliye

Romanya nakliye çalışmalarını kurulduğu 2012 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde sürdürmekte olan firmamız Mersin Frigo Lojistik, bünyesinde bulunan yerli ve yabancı çok sayıda tır ile çalışma hayatını devam ettirmektedir. Romanya komple tır taşıma ve parsiyel nakliye faaliyetleri ile birlikte gabari dışı ağır nakliyat, frigo dorse tır taşımacılığı ve konteyner nakliye gibi alanlarda da hizmetleri bulunan firmamız sahip olduğu taşıma yetki belgesi ile CMR sigortası kapsamında lojistik çalışmaları yapmaktadır.

Oldukça geniş tedarik halkasına sahip bulunan firmamız Romanya nakliye konusunda her türlü talebe anında yanıt veriyor, makul taşıma navlunları ile müşteri memnuniyetini yüksek seviyelerde tutuyor. Taşıma esnasında olası muhtemel arıza ve aksaklıklara yerinde ve zamanında müdahale etmemiz neticesinde taşınan yükün gecikmeye uğramadan belirlenen zaman dilimi içerisinde Romanya’da ki teslim noktasına ulaşımı sağlanmaktadır.

Romanya parsiyel nakliye çalışmalarımız İstanbul depolarımızdan devam etmekte olup haftanın belirli günleri çıkışlar yapmaktayız. Ebat ve ağırlıkları itibarı ile fiyatlandırması ve programlaması yapılan parsiyel yükler gerek bulundukları adreslerden alınmaları gerekse depolarımıza müşterilerimiz tarafından gönderilmeleri neticesinde kabul edilmektedir. Erenköy veya Muratbey gümrüklerinde ihracat gümrükleme işlemlerinin yapılmasına müteakip çıkış yapmakta olan parsiyel tırlarımız Kapıkule veya Hamzabeyli sınır kapıları çıkışlı olarak Bulgaristan üzerinden Romanya’nın başta Bükreş olmak üzere doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm illerine gümrük teslimi veya adrese teslim şeklinde ulaşım sağlanmakta, teslimatlar maksimum 3 gün içerisinde sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır.

Ortaya koyduğu vizyonu ve misyonu ile kalite politikalarından bir an olsun ödün vermeden çalışma hayatını devam ettiren Mersin Frigo Lojistik, Romanya’ya ihracat yük taşımaları ile birlikte Romanya’dan ülkemize ithalat nakliye ve yine Romanya’dan İran, Irak, Suriye, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Türkmenistan ve Özbekistan gibi ülkelere üçüncü ülke kapsamlı transit geçişli taşımalar yapmaktadır. Bu tür üçüncü ülke nakliyelerinde işlemler aktarmalı veya direk servis şeklinde sağlanmakta, deneyimli sürücüler kontrolünde hareket eden araçlarımızın tamamı yüksek modellidir.

Romanya çalışan nakliye firmaları ile bizi ayıran yegane özelliğimiz kaliteyi ucuza sunma anlayışımızdır. Prensiplerimiz arasında yer alan bu tutumumuz müşterilerimiz tarafından son derece beğenilmekte, yapılan tüm proje işler sürdürülebilirliğini devam ettirmektedir.