Rusya Nakliye Firmaları

Dünya’nın en büyük ikinci kömür üreticisi durumunda olan Rusya’da yine yüksek miktarda bulunan yer altı kaynaklarından petrol ve doğal gazın yanı sıra demir, altın ve çinko gibi birçok maddenin çıkarılıp işlenmesi işlemleri hatırı sayılır miktarda görülmektedir. Rusya nakliye firmaları kategorisinde kara ve deniz yolu nakliyesi alanlarındaki çalışmalarını hız kesmeden sürdüren firmamız, yapılmakta olan ihracat, ithalat taşımalarını alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir.

Türkiye’den Rusya’ya her türlü yükler ile Rusya’dan Türkiye’ye ithalat ve ülkemiz üzeri transit geçişli üçüncü ülkelere  gönderilmekte olan ürünlerin taşınmasında kapsamlı lojistik hizmetlerimiz devam etmektedir. Gönderilen her türlü yükün taşınması Gürcistan üzeri kara yolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından ro-ro gemisi çıkışlı olarak Ukrayna üzeri ve direkt olarak Rusya limanlarına hareket ile deniz yolu+kara yolu şeklinde sağlanmaktadır.

rusya çalışan karayolu nakliye firmaları

Rusya karayolu nakliye firması

Ülkemizin Rusya’ya en fazla ihraç etmekte olduğu ürünlerin başında yer alan, yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması, soğutuculu frigo dorseli tırlarımız ile sağlanmakta, her türlü kuru ve paletli yükler standart, mega tenteli ve kamyon römork araçlar, gabari dışı ağır tonajlı yükler havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlarımız, konteyner yükleri ise kilitleri mevcut açık kasa tırlarımız ile taşınmaktadır.

Rusya’ya yapılan sevkiyatları Türk plakalı tırların yanı sıra Rus ve Gürcistan plakalı tırlar ile de gerçekleştirmekteyiz. Aylık düzenli olarak dozvala (geçiş belgesi) temin edebilen firmamız, geçişlerde belge beklemek gibi durumlar yaşamamaktadır. Ülkemizin tüm bölgelerinden ihraç edilen ürünler, Rusya’nın Başta başkent Moskova olmak üzere St Petersburg, Perm, Kazan, Rostov, Saratov, Krasnodar gibi şehirlerine, cmr sigortası kapsamında sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Rusya dan Türkiye ye ithal edilen ağaç mamülleri, kereste ve sunta gibi tüm orman ürünleri ile birçok kalem ham madde yükünün taşınmasında da ithalat nakliye çalışması mevcut olan firmamız, aynı zamanda bu yüklerin Suriye, Irak, İran, Gürcistan, Azerbaycan ve Türki Cumhuriyetlere transit geçişli olarak sevk ve idare çalışmalarını prosödüre uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Bu ülkeye nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarla çalışmalarını sürdürmekte olduğumuz grupaj, parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimizde devam etmektedir. Tüm Parsiyel yükler talebe göre adreslerinden alınmak veya İstanbul’da yerleşik depolarımıza gönderilmeleri suretiyle Rusya gümrük teslimi şeklinde  tamamlanmakta, aynı zamanda Rusya gümrük işlemlerinin takibi konusunda da acentelik hizmetleri vermekteyiz.

Bu anlamda Rusya da mevcut acentelerimiz aracılığı ile gümrük işlemleri kolaylıkla sonuçlandırılmaktadır. Rusya kara yolu nakliye hattında çalışan araçlarımız yüksek modelli ve uydu takip sistemi kontrolünde, uzman sürücülerimiz nezaretinde güvenli taşıma hizmetleri vermektedir. Tüm araçlarımızda bulunan uydu takip sistemi aracılığıyla anlık konum alarak, yük sahibi gönderici ve alıcı firmalara anında araç konum bilgisi sunmaktayız.

Mersin Frigo nakliye firması

Mersin Frigo

Mersin Frigoİstanbul’lu tekstil üreticilerinin en yoğun ihracat gönderisi yaptığı ülkelerin başında Rusya yer almaktadır. Tekstil ürünleri tır içerisinde hacimce yer kapladığından genellikle standart tenteli araçlara sığmamakta, kamyon römork olarak adlandırdığımız çift dorseli 120 metreküp eşya alabilen araçlarla taşınabilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan yerli ve yabancı plakalı kamyon römork araçlarımızla bu tür taşımalarında hakkını layıkı ile verebilmekteyiz.

Firmamız Rusya’ya yük taşımacılığı ile ilgili gelen tüm arz ve talepleri anında değerlendirmeye alarak, en kısa sürede detaylı bilgilendirme yapmak suretiyle uygun taşıma navlun tekliflerini sunmaktadır. Kahramanmaraş ihracat tekstil yükünün Rusya Moskova adres teslimi karayolu güzergahı komple tır taşıma bedeli 5.200 dolar, maksimum taşıma tonaj limiti 21.000 kilo, ortalama varış süresi 5-6 gün.

Üreticiden tüketiciye direk mal satışlarında müşteri taleplerine en uygun nakliye teklifleri sunmakta olan Mersin Lojistik, geçmişten günümüze uzun yıllardır sektörde olmanın kazandırdığı tecrübeler ile son derece kaliteli taşıma anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız