Sırbistan Nakliye Firmaları

Sırbistan nakliye firmaları ihracat ve ithalat yük taşıma taleplerinde yetersiz kaldığı şeklinde bir algının var olduğu tespiti ile çalışma ve araştırmalar yaparak bu hattaki boşluğun doldurulması gerektiği kanısına varmış bulunmaktayız. Bu gerçeklikle hareket ederek ciddi sorun haline gelen bu boşluğu doldurabilmek adına Türkiye – Sırbistan lojistik hattında çalışmalara başlayan firmamız Mersin Frigo Lojistik, alt yapı çalışmalarını tamamlayarak mevcut hatta hızlı bir giriş yapmıştır.

Sırbistan karayolu komple tır taşımacılığı hizmetlerinde tam kapasiteli olarak çalışmalarını yürüten firmamız aynı zamanda haftanın belirli günleri düzenli çıkışlar yapmak suretiyle Sırbistan parsiyel nakliye çalışmalarını da başlatmıştır. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan parsiyel depolarından çıkışlar yapan firmamız ebat ve ağırlıkları itibarı ile taşınabilir ticari içerikli ihracat ve transit kapsamında bulunan her türlü parsiyel ve kargo yükün Sırbistan’ın başta başkent Belgrad olmak üzere tüm şehirlerine gönderiler yapmakta, bu gönderileri müşteri istek ve talepleri doğrultusunda gümrük noktaları veya teslim adreslerine indirmek suretiyle gerçekleştirmektedir.

Sırbistan çalışan nakliye firmaları içerisinde en kapsamlı lojistik faaliyetleri bulunan firmaların başında gelen Mersin Frigo Lojistik ihracat ve ithalat taşımaları dışında Sırbistan’dan Asya ve Arap ülkelerine taşınması gereken yüklerin nakliyesini de Türkiye üzerinden transit geçişli olarak sağlamakta, üçüncü ülke kapsamlı yük nakliyeciliğinde oldukça iddialı bir pozisyonda bulunmaktadır.

Sırbistan nakliye çalışmalarımız komple ve parsiyel taşımacılığının yanında ayrıca gabari dışı ağır nakliyat, konteyner taşımacılığı ve soğuk zincir frigo tır nakliyesi şeklinde de devam etmekte olup ağır nakliye yükleri, konteyner yükleri ve donmuş her türlü ürünün nakliyesini de başarılı bir şekilde gerçekleştire bilmekteyiz.

Uzun yıllardan bu yana taşımacılık sektöründe faaliyetlerde bulunan firma sahip olduğu taşıma yetki belgesi bünyesinde bulunan Türk plakalı tırlar ve partnerlerine ait yabancı plakalı tırlar ile ihracat ve transit kapsamlı tüm yük gruplarının nakliye ve gümrükleme işlemlerini CMR sigortası kapsamında yük taşımakta olan son model tırları ile gerçekleştiriyor.

Sırbistan nakliyesi ile ilgili taleplerinizi 7/24 çalışma anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren firmamızın telefon ve mail adreslerine yazılı ve sözlü olarak iletebilir, deneyimli kadrolarımızdan taleplerinizi karşılayacak uygun navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız