Tacikistan Nakliyat

Tacikistan nakliyat çalışmalarını sürekli olarak geliştirmeye devam eden firmamız Mersin Frigo, hem öz mal tenteli tırlarımız hem de sözleşmeli araçlarımızla siz değerli ihracatçılarımıza en uygun fiyata en kaliteli hizmetle Tacikistan nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Aynı zamanda sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz.

Ulaştırma Bakanlığı bünyesinde ki Kara yolları Genel Müdürlüğünün  vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, Tacikistan komple ve parsiyel tır organizasyonu, konteyner nakliyesi, ağır nakliyat ve proje taşımacılığı ile frigo tır nakliyesi konularında müşterilerimize en güvenilir ve hızlı hizmeti bütçenize en uygun fiyatlara sunmaktayız.

Tacikistan  karayolu yük taşımacılığı hakkında bilgi edinmek amacıyla firmamızın 0324 232 05 50 nolu telefondan sözlü bildirimle bizlere ulaşabildiğiniz gibi, yazılı  olarakta firmamızın mail adreslerine taleplerinizi iletebilirsiniz.
Türkiye-Tacikistan arasında yapılmış olan ticaret anlaşmaları çerçevesinde karşılıklı olarak periyodik şekilde ithalat ve ihracat kara yolu  komple ve parsiyel yük taşımacılığı ile konteyner nakliye hizmetleri vermekteyiz.

Tacikistan’da faaliyette bulunan, sürekli iletişim halinde olduğumuz güçlü acentelerimiz sayesinde yüklerinizi tam zamanında, güvenli bir şekilde teslim edilmesi gereken adreslere teslim etmekteyiz.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında üretilmekte olan bir çok ürünün Tacikistan’a ihraç edildiği gerçeğinden hareketle, boşluk bulunduğunu tespit ettiğimiz taşımacılık sektörüne can simidi olabilmek adına kurduğumuz şirketimiz, kısa süre içerisinde kendini ispatlamış, bir çok ihracatçı firmamın tercih ettiği lojistik kuruluşu olmuştur.