Türkmenistan Nakliye Fiyatları

Türkmenistan nakliye fiyatları almak adına aradığınız her türlü detaylı bilgiyi bulabileceğiniz sayılı nakliye kuruluşundan biri durumunda olan firmamız Mersin Frigo Lojistik Türkiye – Türkmenistan lojistik hattında uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahip bulunmaktadır. Karayolu ile komple tır taşımacılığında Türkmenistan nakliyenin köklü firması olmamız münasebetiyle bu hattın tüm detaylarına sonuna kadar hakim bulunuyoruz.

Komple tır taşımacılığı ile birlikte haftanın belirli günlerinde düzenli olarak İstanbul depolarımızdan parsiyel çıkışlarımız da bulunmaktadır. Her ebat ve ağırlıkta ki parsiyel ve kargo kapsamlı yükün bulundukları adreslerinden alınmak suretiyle depolarımızda tırlara aktarılmaları neticesinde gümrükleme yapılarak Türkmenistan’ın başta Aşgabat olmak üzere, Mary, Türkmenbaşı ve Balkanabat gibi tüm şehirlerine gümrük noktaları teslimatı şeklinde ulaşım sağlamaktayız.

Türkmenistan’a nakliye çalışmalarımızda İran üzeri ve Gürcistan, Azerbaycan üzeri güzergahlar olmak üzere iki farklı yol kullanmaktayız. Her iki güzergah kullanımında da teslimat süremiz değişmeyip ortalama 10 günlük bir süre zarfında taşıdığımız yüklerin varış noktalarına ulaştırılmasını sağlıyoruz. Tır kullanımında bir hayli tecrübeli bulunan sürücülerimizin yollara hakimiyeti dolayısıyla herhangi bir engel ile karşılaşmadan yük teslim edebilen tek firmayız diyebiliriz.

Türkmenistan çalışan nakliye firmaları genellikle aynı kalem araçlar ile standart yük taşımacılığı yapıyor olmakla bilinmektedirler. Ancak firmamız Mersin Frigo Lojistik Türkmenistan hattında özel ihtimam göstererek standart yük taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi, konteyner nakliye ve demiryolu nakliyesi gibi çeşitli dallarda da kesintisiz hizmetler sunmaktadır.

Uzun yıllar Türkmenistan hattında çalışıyor olmamızın verdiği öz güven ile bir takım kriter ve prensiplerimiz doğrultusundan şaşmadan hareket ediyor, ortaya koyduğumuz vizyon ve misyonumuz ile müşterilerimize kaliteli hizmeti ucuz fiyata sunuyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimize zamanında, doğru bilgi akışı sağlayarak memnuniyet bildirimleri alıyoruz.

Avrupa ülkelerinden Türkmenistan’a taşınması planlanan üçüncü ülke kapsamlı yüklerin de Türkiye üzerinden transit olarak geçişlerini de sağlayabilme kabiliyetine sahip bulunan firmamız bu tür üçüncü ülke kapsamlı ticari yüklerin nakliyesini müşteri talepleri ve arzuları doğrultusunda aktarmalı veya direk servis şeklinde sağlayabiliyoruz. Sahip olduğu taşıma yetki belgesi ve CMR sigortası bulunan Türk ve yabancı plakalı tırlar ile sevkiyatları gerçekleştirmekte olan şirketimiz 7/24 anlayışı ile hizmet sunmaya devam ediyor.