cezayir transport

1996 yılında karayolu taşımacılığı ile başlayan faaliyetlerimize, uzunca bir süre alt yapı çalışmalarını sürdürdüğümüz  ve çalışmalarını tamamladığımız Cezayir Denizyolu taşımacılığı faaliyetlerimizi de ekleyerek çalışma alanlarımızı genişletmiş bulunmaktayız. Firmamız Türkiye’nin sayılı limanları arasında bulunan MIP Mersin limanı çevresinde faaliyet göstermenin avantajıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Yurt dışından deniz yolu  ile yapılan ithalat taşımaları, ülkemizden yurt dışına gönderilen ihracat taşımaları ve ülkemiz bünyesinde bulunan limanlar arası yurt içi denizyolu taşımacılığı çalışmalarımız devam etmektedir. Portföyümüzde bulunan güçlü acentelerimizle yaptığımız işbirliğimiz çerçevesinde her türlü açık ve ambarlı kuru yük gemisi ve roro seferlerimiz haftanın belirli günleri çıkış yapmak suretiyle devam etmektedir.

Cezayir nakliyesi ile birlikte Özellikle Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Kuzey ve Güney Afrika ülkeleri ile Ortadoğu ülkelerinin belli başlı limanlarına denizyolu nakliye hizmeti vermekteyiz. Faaliyetlerimiz, yüksek tonaj kapasiteli gemilerle dökme ve açık yük taşımacılığı, denizyolu konteyner nakliyesi ile roro taşımacılığı alanlarında devam etmektedir.

Türkiye’nin Pendik, Ambarlı, Derince, Haydarpaşa, İzmir, Antalya, Taşucu, Mersin, İskenderun, Zonguldak, Trabzon ve Samsun limanlarından sağlanan ithalat ve ihracat denizyolu taşımacılığı bünyesinde liman içi transit işlemler, liman gümrük işlemleri, lokal işlemler, depolama faaliyetleri, lashing hizmetleri, beyanname ve ihracat işlemleri konularında da çalışmalarımız mevcuttur.

Denizyolu Komple yüklemeler dışında yoğun talep gören parsiyel ve grupaj taşımacılığında da faaliyetlerimiz İstanbul, İzmir ve Mersin limanlarından haftalık düzenli olarak parsiyel konteyner  servisi şeklinde sağlanmaktadır. Parsiyel yükler bulundukları adreslerden iç nakliye ile alınmak suretiyle gönderilecek ülkelerin limanlarına teslim edildiği gibi adrese teslim şeklinde de sağlanmaktadır.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.www.ertemnakliyat.com.tr
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız