Gürcistan Parsiyel Nakliye

Gürcistan parsiyel nakliye alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız uluslar arası çalışan nakliye ve lojistik firmaları arasında büyük pay sahibi olmuş, başarılarına her geçen gün yenilerini ekleyerek sektörde iddialı çalışmalara imza atmıştır.

Firmamız yakalamış olduğu başarı grafiğini uluslararası alanda sürdürmek amacıyla girişimlerde bulunarak yurt dışına açılmak suretiyle uluslar arası nakliye çalışmalarına başlamış ve tam donanımlı araç filosunu oluşturmuştur.

Firmamız uluslararası taşımacılık faaliyetlerine öncelikle yakın komşu ülkelerden başlayarak kısa sürede tüm Avrupa ve Asya ülkeleri ile ihracat ithalat nakliye çalışmalarında boy göstermeye başlamıştır.

Ticari ilişkilerimizin son derece normal seyrettiği Komşu ülkelerimizden Gürcistan ile yapılan nakliye anlaşmaları çerçevesinde seyreden taşıma trafiğinde varlığını sürdürmekte olan firmamız, ülkemizden gönderilen ihracat yükleri ile özellikle Avrupa ülkelerinden transit geçişli taşınan üçüncü ilke içerikli yüklerin sevk edilmesi hususunda faaliyetlerini özen ve itina ile sürdürmektedir.

Firmamız kısa sürede uluslararası nakliye çalışmaları yapan nadir firmalar arasına girerek tercih edilen firma konumuna ulaşmayı başarmış olup bu alanda kurumsallaşma yolunda yakalamış olduğu çizgisinden sapmadan üstün ve kaliteli taşımacılık hizmetlerini devam ettirmektedir.

Gürcistan nakliye konusunda tecrübeli personelleri ,tam donanımlı araçları, Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve taşıma yetki belgesi ile kesintisiz hizmetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’nin tüm bölgelerinden Gürcistan’ın özellikle Tiflis, Batum, Poti, Kutaisi ve Ksani gibi şehirleri başta olmak üzere diğer tüm bölgelerine gönderilen yüklerin taşınmasında hizmet sağlayan firmamız, aynı zamanda Gürcistan’dan Türkiye’ye  ithal edilen ve transit geçişli olarak Avrupa ülkelerine gönderilen yüklerin taşınması ile ilgili de çalışmalarını devam ettirmektedir.

Mersin merkezli kurulmuş olan firmamız İstanbul, Kayseri, Ankara, Adıyaman gibi illerimizde açılan şubeleri ile her geçen gün büyüyerek Gürcistan’a çalışan lojistik firmaları içerisinde öne çıkan  yükselişini sürdürmekte, nakliye alanında emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız Gürcistan’a kara ve denizyolu nakliyesi alanlarında, taşınabilen her türlü yükün nakliyesi ile ilgili her tipte araç ve konteynerler ile hizmet vermektedir. Kuru yük taşımacılığı, donmuş ürün, yaş sebze, meyve, bitki ve kimyasal madde taşımacılığı, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye yükleri, açık yük nakliyesi ve konteyner taşımacılığı gibi konularda standart tenteli tır, frigo tır, sal kasa ve lowbed dorse araçlarımızla hizmetlerini sürdürmektedir.

Mersin yükleme, Tiflis/Gürcistan Karayolu Komple Tır Taşıma güncel fiyatımız 1.700 dolar olup transit süre 2-3 gündür

Gürcistan’a komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel diye tabir edilen parça veya kargo kapsamlı yüklerinizin taşınmasında da çalışmalarımız mevcut olup İstanbul ve Ankara’da yerleşik bulunan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkışlar yapmak suretiyle parsiyel yükleriniz talebinize göre bulundukları adreslerden alınarak en kısa sürede Gürcistan’ın Tiflis, Batum, Poti gibi şehirlerine adres  veya gümrük teslimi şeklinde teslim edilmektedir.

Koli içerisinde, paletler bünyesine, sandıklı ve kasalı olarak taşıtılması istenen parça yüklerin gümrüklü olarak ticari eşya kapsamında taşınmasında son derece uygun fiyatlara nakliye yapan nadir kuruluşlardan biriyiz.

Gürcistan’a nakliye çalışmalarımız dışında gümrükleme, depolama, antrepo ve sigortalama hizmetlerimizde mevcut olup, Gürcistan da yerleşik bulunan acentelerimiz aracılığı ile ihracat ithalat işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Gürcistan Kara yolu nakliye seferleri  yapan araçlarımızda mevcut araç takip sistemi ile araçlarımızı anlık takip edebiliyor, siz değerli müşterilerimize anlık araç konum bilgilendirmeleri ile bilgi akışı sağlıyoruz. Gürcistan taşımacılık taleplerinizi firmamıza sözlü ve yazılı olarak bildirmek suretiyle uzman ekibimizden en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Parsiyel yüklerinizi Gürcistran’a göndermeyi düşündüğünüze firmamızla mutlaka iletişime geçmenizi rica ederiz.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız