Bizi Tanıyın

Firmamız MERSİN FRİGO, 2013 yılında Mersin merkezli kurulmuş olup İstanbul-Kocaeli-Kayseri-Hatay ve Adıyaman şubelerimiz ile faaliyetlerimize devam etmektedir. Türkiye’nin Tüm Bölge ve Şehirlerinden organize ettiğimiz araçlarımızla Uluslar arası taşımacılık sektöründe faaliyetlerine göstermekteyiz.

Firmamız kısa bir sürede Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri parkurundaki başarısını ispatladıktan sonra yepyeni bir araç filosu ve yönetici kadrosuyla Avrupa seferlerine de başarıyla imza atmaktadır.Yurtiçi ve yurtdışı ofisleri ile taşımacılık sektöründeki yerini ve pazar payını büyüten firmamız  Avrupa’nın tüm ülkeleri başta olmak üzere Türk Cumhuriyetleri (AZERBAYCAN, TÜRKMENİSTAN, ÖZBEKİSTAN, KAZAKİSTAN-KIRGIZİSTAN-TACİKİSTAN) Rusya-Ukrayna-Gürcistan-Ermenistan-İran-Irak-Suriye  ve tüm Ortadoğu ülkelerine Tenteli, frigo tır  ve Lowbet (ağır nakliye) öz varlığımız olan araçlarımız ve temsilcisi bulunduğumuz ve lojistik işbirliği yaptığımız firmaların araçları ile ithalat, ihracat ve transit 3. Ülke taşımalarını gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Limanı bulunan tüm ülkelere Deniz yolu konteyner taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli RO-RO gemi çıkışlı TIR taşımacılığı yapmaktadır.

Uzun yıllardır Türkiye’den İRAN’a TR ve İran Plakalı araçlar ile hızlı ve sorunsuz taşımalar gerçekleştirmektedir. Firmamız geniş bir acentelik ağına sahiptir. 70’e yakın İRAN firmasının da Türkiye’deki hizmetlerini yapmaktadır. Ve Türkiye’deki tüm araç trafiğini yönetmektedir.

Kendi öz varlığımız olan araçlarla Türk Cumhuriyetleri , Ortadoğu ülkeleri , AFGANİSTAN ve PAKİSTAN’a direk ve aktarmalı taşımacılık gerçekleştirmekteyiz.

Hizmete sunduğumuz araçlarımız ithalatçı ve ihracatçıların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, taşınan yüklerde oluşabilecek hasarları teminat altına alabilmek adına, taşımalarımızın tamamı CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır.Teknolojinin vazgeçilmez bir üstünlük olduğuna inanan firmamız, devamlı yazılım ve donanım altyapısını geliştirip, daha hızlı ve doğru bilgiyi müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız müşterilerine 24 SAAT kesintisiz açık cep telefonu ve düzenli e-mail ile
anlık bilgi akışı sağlamaktır. Kurulduğu ilk günden beri bilgi teknolojileri alt yapısını geliştirmektedir. MERSİN FRİGO teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı – satıcı ve işveren – işgören memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.

Siz değerli Firma yetkilisinden ricamız,ihracat ve ithalat taşımalarınıza yönelik araç talepleriniz için firmamız MERSİN FRİGO’ dan da navlun teklifi talebinde bulunmanız,bizleri de değerli portföyünüze eklemenizdir.

Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız