Konteyner Taşıma

Mersin Frigo, depolama, stok kontrol etiketleme, sigorta, gümrükleme ve iç nakliye gibi faaliyetlerin tamamını uygun araçları ile Kaliteden ödün vermeden, müşterilerine en iyi ve mükemmel hizmet sunar.

Bu süreç boyunca, en son bilişim ve enformasyon sistemlerini kullanır, müşterilerine kesintisiz bilgi akışı sağlar. mersinden türkiyenin dört bir yanına taşımacılığı, hizmeti gümrükleme liman içi işlemler ve konteyner iç nakliye hizmetlerindede mersindeki konteyner firmaları arasında öncü durumda olan firmamız a kalite hizmete devam etmektedir.

Global ekonominin teknolojiyle gelişmesine paralel olarak karayolu ve deniz yolu taşımacılığı ihtiyaçları karşılayamaz hale gelince demiryolu taşımacılığı hayatımızda daha fazla önem kazanmaya başlamıştır.

Düzenli olarak çalışan Derince-Yenice, Mersin-Gaziantep, Mersin-Kayseri, Konya, Osmaniye, Eskişehir-Yenice hatlarının yanı sıra talep edilen güzergahta kiralık vagonlar ile hizmet verilmektedir. Konteyner ve Vagon konusunda Mersin firmaları arasında öncü durumda olan Mersin Frigo Nakliye kaliteli hizmete devam etmektedir.

Ayrıntılı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız