Kosova Çalışan Nakliye Firmaları

Kosova çalışan nakliye firmalarının hemen hemen tamamı ile lojistik işbirliği içerisinde bulunmak suretiyle tır yükleme organizasyonları yapmakta olan firmamız, yetki belgesi bünyesinde bulunan araçları ile Kosova Türkiye arası ihracat ve ithalat yük nakliyesi işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Uluslar arası kara yolu nakliyesinde Balkan ülkeleri arasında yer alan Kosova ile ülkemizin ticari alandaki faaliyetleri çerçevesinde taşımacılık hizmetleri sunmakta olan firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Kosova’ nın tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin nakliyesinde başarılı taşıma grafiğine imza atmaktayız..

 

 

 

 

 

Kosova’ya İhracat taşımaları ile Kosova’ dan ithal edilen her türlü taşınabilir ürünün Türkiye ve üçüncü ülkelere taşınması hususunda ithalat ve transit nakliye çalışmalarımız da mevcut bulunmaktadır. Kosova’ ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde ve konteyner nakliyesi alanlarında adı geçen yük gruplarına uygun araç tipleri ile nakliye çalışmaları yapmaktayız.

Standart ve mega dorseli tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm taleplere zamanında, yeterli ve olumlu yanıtlar vermekteyiz. Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan firmalarla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Kosova kara nakliyesi hattında da kısa sürede aranan ve tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

Eski bir Türk yurdu olan kardeş ülke Kosova ile gönül bağımız çerçevesinde ticari ilişkilerimiz neticesinde yoğun olarak taşınmakta olan ihracat yükleri ile ilgili lojistik çalışmalarımız komple tır yüklemesi dışında parsiyel nakliye, konteyner taşımacılığı, frigo tır nakliyesi ve ağır nakliyat gibi alanlarda düzenli olarak devam etmekte.

Kosova çalışan nakliye firması aramanıza gerek yok, direk firmamızla iletişime geçebilirsiniz

Kosova kara yolu lojistik hattında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde mevcuttur. Yükleriniz talebinize göre adreslerinden alınarak depomuzdan çıkış yapmak suretiyle Kosova’nın  tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmaktadır.

 

 

 

 

Kosova nakliye çalışmalarımızı Son model özmal ve yabancı plakalı araçlarımız ve alanında deneyimli ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm seferlerde uydu kontrollü araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tespiti yapılarak gönderici ve müşterileri pozisyonunda ki firmalara anında araç konum bilgi akışı sağlanmaktadır.

Kosova ihracat veya ithalat yüklerinizin CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınması konusunda tüm taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Türkiye Kosova lojistik hattında yapılmakta olan ihracat ve ithalat yük taşıma hizmetlerimiz kesintisiz olarak, hem komple tenteli tır yükleme, hem haftalık çıkışlı parsiyel yükleme şeklinde olağan seyrinde devam etmektedir.

Ege bölgemiz illerinde üretimi yapılmakta olan perlit madeninin Kosova’nın tüm şehirlerine taşınması ve şehirler içerisinde iç nakliye hizmetleri firmamız tarafından son derece başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Küçük bir Balkan ülkesi olan Kosova ihtiyacı oranından ithal ettiği her türlü ihtiyaç maddesinin karayolu ile nakliyesini tüm kriterlere uygun olarak gerçekleştiren nadir nakliye kuruluşlarından biri olan firma Mersin Frigo’dur.

Ülkemiz ile Kosova arasında süre giden ticaret faaliyetleri bünyesinde orta ölçekli ihracat ve az denebilecek ithalat yük taşıma çalışmaları bulunmakta, bu taşımaların büyük bir bölümünde pay sahibi olan firmamız son derece kaliteli bir hizmet anlayışı ile başarılı bir grafik sergilemektedir.

Kosova tır lojistik faaliyetlerimiz kapsamında taşımakta olduğumuz malların tamamının ihracat ve ithalat gümrükleme işlemlerini de gerektiği şekilde yerine getirmekteyiz.

Karadeniz bölgemizde üretilmekte olan her türlü ısıtıcı çeşidinin tüm Balkan ülkelerine olduğu gibi, Kosova şehirlerine taşınması işlemlerinde son model tırlarımızla kaliteli organizasyonlar yapmaktayız.

Mersin yükleme, Kosova teslim karayolu komple tır taşıma fiyatımız 2.300 euro

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız