Proje Nakliyesi

Proje kargo konusunda başarılı çalışmalar yapan Mersin Frigo Nakliye, geniş araç filosu ve deneyimli çalışanları ile birlikte sizlere kusursuz bir Proje ve Ağır Nakliye hizmeti sunmaktadır.  Proje ve yük hizmetlerini en iyi şekilde yerine getiren firma sayesinde konteyner ve vinç gibi yükleri kolayca taşıyıp istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz.

Mersin Frigo Nakliye olarak yurt içi ve yurt dışına 500 tonluk askeri araç ve tankların taşınmamızın yanı sıra petrol boru hatlarının güvenli bir şekilde taşınması gibi faaliyetler de yapmaktayız. Orta Doğu ülkelerine navlun ile konteyner taşımacılığı yapan firmamız müşterinin isteklerini göz önünde tutarak hizmet vermektedir.

Proje taşımacılığında uzman olan firmamız iş birliği yaptığı servis ağı ile birlikte sizlere en güvenli taşımacılık hizmetini vermektedir. Proje konusunda müşteri ve tedarikçilerin taleplerini göz önünde bulundurarak çalışan Mersin Frigo ülke sınırlarını aşan bir üne sahip olmuştur.

Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız