Rusya Nakliye

Rusya nakliye çalışması yapan firmalar arasında yer alan şirketimiz, kurulduğu ilk günden bu yana lojistik ve taşımacılık çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Rusya ile yaşanan krizin izleri yavaş yavaş silinmeye başladıkça artan lojistik taleplerine yeterli miktarda araç imkanı ve kapsamlı taşımacılık hizmetleri sunmaya devam eden firmamız, ticari eşya kapsamında olup ihracatı yapılan her türlü taşınabilir yükün Rusya şehirlerine ulaştırılmasında büyük paya sahip olup, komple tır taşıma, frigo nakliye, ağır nakliyat, grupaj, parsiyel ve proje taşımacılığı alanlarda geniş kapsamlı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kara ve denizyolu taşımacılığı alanlarında faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren firmamız, yapılan sevkiyatları alternatif güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir.Türkiye’den Rusya’ya ihracat ile Rusya’dan Türkiye’ye ithalat ve üçüncü ülkelere transit geçişli tüm yüklerin taşınmasında nakliye hizmetleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Rusya’ya Gönderilen her türlü yükün nakliyesi Gürcistan üzeri karayolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından roro gemisi çıkışlı olarak Ukrayna üzeri ve direk Rusya limanlarına hareketle gerçekleşmektedir.

Ülkemizin Rusya’ya en fazla ihraç ettiği ürünlerin başında gelen yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması soğutuculu frigo tırlar ile sağlanmakta, her türlü kuru ve paletli yükler standart ve mega dorse tırlar ile, gabari dışı ağır tonajlı yükler havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlar ile, konteyner yükleri ise kilitleri mevcut açık kasa tırlar ile taşınmaktadır.

Konya yükleme, Moskova teslim 21 ton komple tır taşıma fiyatımız 5.200 dolar

Lojistik hattında çalışan nakliye firmaları arasında ilk sıralara yerleşmiş olan firmamız, Rusya’ya yapılan sevkiyatları Türk plakalı tırların yanı sıra Rus ve Gürcü plakalı tırlar ile de gerçekleştire bilmektedir. Aylık düzenli olarak dozvala temin edebilen firmamız, geçişlerde evrak beklemek gibi sıkıcı durumlar yaşamamaktadır.

Ülkemizin tüm bölgelerinden Rusya ya ihraç edilen ürünler başta başkent Moskova olmak üzere özerk bölge Tataristan dahil St Petersburg, Perm, Kazan, Rostov, Saratov, Krasnodar gibi şehirlerine CMR kapsamında sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

İthal edilen kereste ve sunta gibi tüm orman ürünleri ile birçok türde hammadde yükünün taşınmasında ithalat nakliye çalışması bulunan firmamız, aynı zamanda bu yüklerin Suriye, Irak, İran ve Türki Cumhuriyetlere transit geçişli olarak sevk ve idare çalışmalarını prosödürlere uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Bir dönem bozulan ilişkilerimizin zaman içerisinde yeniden düzelmeye başlaması ile birlikte Türk plakalı tırlarımızla Rusya nakliye çalışmalarımız yeniden hareketlenmeye başlamıştır.

Nakliyat çalışmalarımız komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarla çalışmalarını sürdürmekte olduğumuz parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimizde devam etmektedir.

Rusya’ya bağlı sayılan özerk cumhuriyet konumunda ki Tataristan’a haftalık düzenli olarak parsiyel çıkışlarımız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan depolarımızdan sağlanmaktadır.

Parsiyel yükler adreslerinden alınmak suretiyle Rusya gümrük teslimi şeklinde  tamamlanmakta, aynı zamanda gümrük işlemlerinin takibi konusunda da hizmet vermekteyiz. Bu anlamda Rusya da mevcut acentelerimiz aracılığı ile gümrük işlemleri kolaylıkla sonuçlandırılmaktadır.

Uluslararası karayolu nakliye hattında çalışan araçlarımız yüksek modelli olup, uzman sürücülerimiz kontrolünde güvenli taşıma hizmetleri vermektedir.

Tüm araçlarımızda bulunan uydu takip sistemi aracılığıyla anlık konum alarak, gönderici ve alıcı firmalara araç konum bilgilendirmesi yapabilmekteyiz.

Firmamız yük taşımacılığı konusundaki  tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede detaylı bilgilendirme ile en uygun taşıma navlun tekliflerini sunmaktadır.

Rusya ile ülkemiz arasında yakın geçmişte meydana gelen siyasi gerginliklere bağlı olarak seyrekleşen ticari faaliyetlerimiz, karşılıklı makul görüşmeler neticesinde ilişkilerin normalleşmeye başladığı bugünlerde ticaret hacmimiz yeniden genişlemeye başlamıştır.

İçinde bulunduğumuz günlerde Rusya ve Türkiye devleti üst düzey yetkilileri arasında gerçekleşen ikili görüşmeler neticesinde alınan kararlar, ticari ilişkilerin yeniden rayına oturtulması şeklinde bir yön kazanmış, kısa süre içerisinde Rusya ihracat ve ithalat tır taşıma çalışmalarımızı Türk plakalı tırlarımız ile gerçekleştirmeye başlayacağız.

Dünya üzerinde en geniş yüzölçümüne sahip bulunan Rusya, süper güç denebilen birkaç ülke arasında yer almakta, gerek yurt dışından ithalat, gerek yurt dışına ihracat satışlarında rekor düzeyde çalışmalar yapmaktadır.

Bu çalışmalarda önemli yer teşkil eden taşımacılık sektörü bir hayli hareketli bulunmakta, ihracat ve ithalat yük taşımaları Rus ve Türk plakalı tırla ile düzenli olarak sağlanmakta, yapılan sevkiyatlar kara ve denizyolu olmak üzere iki ayrı taşıma şekli ile sağlanmaktadır.

İstanbul Moskova taşımacılık hattında uzun yıllarla ifade edilebilecek bir geçmişe sahip bulunan Mersin Frigo, kelimenin tam anlamıyla harika işler çıkarmaya devam etmektedir.

Bir süre önce Ukrayna’dan ayrılarak Rusya’ya bağlanan Kırım’a nakliye hizmetlerimiz yine Rusya üzerinden karayolu denizyolu birlikteliği ile gerçekleşmektedir.

Rusya ülkesine çalışma yapan nakliye firmaları, kara yolu tır taşımacılığı, uluslararası lojistik hizmetleri, tenteli ve frigo tır nakliyat işleri, gabari dışı ağır tonajlı yük taşıma gibi birçok ulaşım şeklinde hatırı sayılır çalışmalarımız mevcuttur.

Mersin’den Rusya’nın Samara kentine ihracatı yapılan un eleme makinalarının Gürcistan üzerinden karayolu ile taşınmasını firmamız sağlamaktadır.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız