Tacikistan Nakliye

Tacikistan Cumhuriyeti Orta Asya’da bulunan bağımsız devletlerden biridir. Doğusunda Çin Halk Cumhuriyeti, batısı ve kuzeyinde Özbekistan ve Kırgızistan ile çevrelenmiş olan Asya’nın dağlık iç bölgelerinde yerleşik bulunmaktadır. Başkenti Duşanbe, nüfusu 8 buçuk milyona yakındır.

Tacikistan nakliye alanında son derece önemli işlere imza atmış olan firmamız, çalışma hayatına başladığı 2013 yılından bu yana geçen süre zarfında kayda değer büyük çalışmalar yapmış, göstermiş olduğu üstün performansı sayesinde kurumsallaşma yolunda adım adım ilerleyişini kararlılıkla sürdürmeye devam etmiştir.

Türkiye-Tacikistan arası karayolu nakliyesi son derece titiz çalışmalar gerektiren bir alan olduğundan bu alandaki çalışmalar gereken tüm hassasiyetler göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmektedir.

Özellikle dengeli yükleme sabitleme gibi unsurlar taşımacılığın değişmez gerekliliklerindendir. Bu çerçevede son derece hassasiyet gösteren firmamız Türkiye-Tacikistan karayolu taşımacılığı faaliyetlerine başlamış olup, taşınacak yüklerin yüklenmesinden teslimatına kadar gelişen süreçleri tüm detayları ile ele alarak kapsamlı lojistik faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türk Cumhuriyetleri’nin gelişmekte olan ülkesi Tacikistan’a tır nakliyesi çalışmaları yapan birkaç firmadan biri olarak, Türkiye Tacikistan arası lojistik hattına son derece hakim, olası her türlü soruna anında müdahale edebilen bir lojistik firmasıyız.

Tacikistan’a karayolu nakliyesi yaptırmak istiyorsanız firmamız en uygun taşıma fiyat tekliflerini sunmaya hazırdır.

Nakliye sektörüne uzun yıllar önce iddialı bir giriş yaparak kısa sürede hızlı bir  yükseliş sergileyen firmamız Tacikistan karayolu çalışan nakliye firmaları arasında tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Tacikistan’a yapılan ihracat çalışmaları ile Tacikistan’dan ithalatı yapılan ürünlerin taşınması konusunda tüm taleplere cevap veren firmamız ülkemizin tüm bölge ve şehirlerinden zaman ve mekan farkı gözetmeksizin taşınacak yükleri, Tacikistan’ın başta Duşanbe olmak üzere tüm şehirlerine sevki konusunda kapsamlı nakliye faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Tacikistan nakliye kuralları çerçevesinde belirlenen azami taşıma tonajında hazırlanan açık, paletli veya sandıklı kuru yükler ile ağır tonaj ve metrajlı yüklerin, soğuk zincir ürünler ile kimyasal içerikli ürünler ve konteynerler içerisinde mevcut bulunan yüklerin taşınmasında  bu gruplara uygun araç tipleri ile taşımalarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Tacikistan’a karayolu  nakliyesi iran ve Gürcistan üzeri olmak üzere alternatifli güzergahlar kullanılarak sağlanmaktadır. Tüm taşımalarımız yetki belgemiz bünyesindeki özvarlık ve kiralık araçlarımız ile sigortalı olarak yapılmaktadır. Tacikistan’a lojistik hizmetlerimiz içeriğinde parsiyel ve grupaj taşımacılığı, gümrükleme, depolama, sigortalama ve acentelik hizmetlerinide  bulundurmaktadır. Tüm bu alanlarda bütünsel  hizmet anlayışımızı ön planda tutarak geniş çalışma bölümleri oluşturmuş bulunmaktayız.

Karayolu nakliyesinin vazgeçilmez adresi Mersin frigo Lojistik, günün her saati hizmetinizdedir.

Türkiye’den Tacikistan şehirlerine taşınmakta olan ağır nakliyat yük gruplarının sevk edilmesi işlemlerini araç filomuzda bulunan lowbed dorse tırlarımızla karayolu izin belgeli olarak yapmaktayız.

Adana’da üretimi yapılmakta olan her türlü yer altı borularının Tacikistan’ın başta Dushanbe olmak üzere tüm bölgelerine taşınmasında büyük oranda pay sahibi olan şirketimiz dorse dışına taşan ölçülere sahip boruların nakliyesi anlamında açık dorse tırlarını kullanarak karayolu izin belgesi kapsamında taşıma yapmaktadır.

Tacikistan lojistik hattında son model araçlarımız ve uzman ekibimizle hizmetlerimizi yüksek standartlara ulaştırmış, hızlı ve güvenli servis ağımız ile faaliyetlerimizi sağlam temelli zemine oturtarak kaliteli sunumlara imza atmaktayız.

Taşımacılık çalışmalarımız Tacikistan da bulunan acentelerimizle irtibatlı olarak gerçekleştiğinden yükleme esnasından yük teslimine kadar her aşama titizlikle takip edilmekte, anlık araç konum bilgisi ile bilgi verilmekte, sevk esnasında yaşanması muhtemel en küçük  aksaklıklar dahi kısa sürede giderilerek sağlıklı sonuçlar alınmaktadır.

Tacikistan nakliyesi hususunda her türlü bilgi almak amacı ile firmamızın merkez veya size en yakın şubelerimize bildireceğiniz tüm taleplerinizi bilgi işlem merkezimiz personelleri ile değerlendirerek en kısa sürede tatminkar  sonuçlarla cevap alabilirsiniz.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız