Türkmenistan Nakliye Fiyatları

Türkmenistan nakliye fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız, karşınıza çıkabilecek firmalardan biri de Mersin Frigo olacaktır. Firmamız kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunarak, taşımacılık alanında aranan ve önerilen kuruluş olma hedefini yakalama yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Türkiye-Türkmenistan arası karayolu ve demiryolu taşımacılığında üst düzey lojistik hizmeti veren kuruluşların başında yer alarak zirveye konumlanan firmamız, teknoloji ile aynı paralel de hareket ederek, teknolojik gelişmelere anında uyum sağlayıp, güncel değişimlere yerinde ve zamanında uyum sağlayarak hareket etmekte, buna bağlı olarak hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir.

Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden yüklenen ihracat ve transit kapsamlı yüklerin, Türkmenistan’ın başta Aşgabat, Mary, Türkmenbaşı, Türkmenabat, Balkanabat gibi şehirleri olmak üzere, diğer tüm şehirlerine yapılan yük taşıma işlemlerini zamanında ve güvenli şekilde tamamlaması anlamında başarılı bir grafik çiziyor, kaliteli hizmet sunma prensibi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara imza atıyoruz.
Türkmenistan’a yapılmakta olan sevkiyatlar alternatifli olarak iki farklı güzergah üzerinden sağlanmaktadır.Bu güzergahlar İran üzeri güzergah ile Gürcistan, Azerbaycan üzeri güzergahları kullanmak şeklindedir.

Avrupa ve Nato ülkelerinin iran’a uygulamakta olduğu ambargo nedeniyle transit içerikli bazı yükler İran üzerinden taşınamadığından, Türkmenistan taşımaları alternatif güzergah kullanılmak suretiyle neticelendirilmektedir.

Türkmenistan’a ihracat yük taşımalarının yanı sıra, Türkmenistan’dan ithal edilen ürünlerin Türkiye’ye taşınması ile, Avrupa ülkelerinden Türkmenistan’a yapılan üçüncü ülke transit yük taşımalarını da aynı çalışma düzeni içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Ülke coğrafi yapısı itibarı ile, özellikle inşaat alanında dışarıdan desteklendiğinden, Türkiye faktörü devreye giriyor, büyük oranda pay sahibi olduğumuz bu pazarda hatırı sayılır ölçüde inşaat malzemesi sevkiyatlarını layıkı ile gerçekleştiriyoruz.Tam da bu nokta da firmamız devreye girerek, bu sevkiyatların büyük bölümüne tır organize ediyor, proje kapsamlı işlere imza atmaktadır.

İstanbul, Mersin, Kayseri, Gaziantep ve Ankara gibi şehirlerimiz başta olmak üzere birçok ilimizde üretilmekte olan her türlü yerli kaynaklarımızın Türkmenistan’a ulaştırılmasında son derece sağlıklı hizmet sunarak lojistik faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Türkmenistan’da bulunan acentelerimiz ve temsilciliklerimiz vasıtası ile sorunsuz bir taşıma hizmeti gerçekleştiren firmamız, taşıma işlemi esnasında oluşabilmesi muhtemel sorunlara anında müdahil olarak kısa süre içerisinde kalıcı çözümler sağlamaktadır.

Ülkenin yapılandırılmasında büyük oran da pay sahibi olan Türk firmalarının yapmış oldukları proje işler de, taşıması gerçekleşmekte olan sayısız çeşitte ihraç ürününün İran ve Gürcistan-Azerbaycan üzerinden farklı yollar kullanılarak nakledilmesi işlerini kararlılıkla devam ettiriyoruz.

Türkmenistan ülkesine taşınmakta olan ihracat veya transit kapsamında bulunan tüm yük grupları, Türkiye de bulunan yükleme adresleri, limanlar, serbest bölgeler ve antrepolardan tır karneli olarak taşınmakta olup, maksimum yükleme tonaj limiti 24.000 kg. ile sınırlıdır.

Taşımacılık sektöründe üzünca bir geçmişe sahip olan kuruluşumuz Türkiye Türkmenistan karayolu lojistik hattında ki çalışmalarını gün geçtikçe genişletip büyütmekte, komple, parsiyel, ağır nakliye, konteyner nakliyesi ve frigorifik tır taşıması gibi alanlarda tam donanımlı tırlarımız ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Türkiye’de faaliyette bulunan dev inşaat şirketleri ve holdinglerin Türkmenistan’da gerçekleştirmekte olduğu projeleri ve yatırımlarına her türlü karayolu nakliye desteğimiz kararlı bir biçimde devam etmektedir.

Ülkemizin özellikle Akdeniz bölgesi başta olmak üzere birçok farklı noktasında üretilmekte olan bitki ve ağaç fidanlarının frigo ve tenteli tırlar ile Türkmenistan şehirlerine taşınmasında nakliye hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Antalya ve Mersin gibi narenciye üretimi yapmakta olan şehirlerimizden Türkmenistan’ın tüm kesimlerine ihraç edilen limon, portakal, mandalina gibi meyvelerin mevsim şartlarına bağlı olarak genellikle frigo tırlar ile taşınması işlemlerini son derece titizlik ve gerekli hassasiyet ile gerçekleştirmekteyiz.

Türkmenistan nakliyeciliğinin deneyimli kuruluşlarından biri olan Mersin Frigo, özellikle İstanbul Aşgabat arası ihraç edilen tüm ticari eşyaları nitelikli hizmet anlayışı ile düzenli bir biçimde taşımaktadır.

İstanbul Avrupa yakası semtlerinden Hadımköy’den jeneratörler ile, Topkapı semtinden matbaa araç gereçlerinin özellikle Gürcistan, Azerbaycan üzeri güzergah kullanılarak Türkmenistan’ın Aşgabat şehrine taşınması işlemlerini layıkı ile gerçekleştiriyoruz.

Türkmenistan nakliye fiyatları dendiğinde Türkiye’de akıllara gelebilecek sayılı lojistik kuruluşları arasında ön planda bulunan firmamız Mersin Frigo, Türkiye Türkmenistan arası nakliyeciliğin vazgeçilmez lojistik şirketi olma özelliğini hiç bir zaman kaybetmeden son derece kaliteli taşıma hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

İstanbul Türkmenistan arası nakliye taşıma fiyatlarımızı ve konu hakkında tüm detayları öğrenebilmek için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Mersin Limanı Aşgabat Türkmenistan Karayolu Komple TIR Taşıma fiyatımız 4.500 dolar olup, transit süre ortalama 8-10 gündür. Maksimum taşıma tonaj limitimiz 24.000 kg dir.

Bremen/Almanya yükleme Türkmenbaşı/Türkmenistan Teslim, Karayolu Komple TIR Taşıma Fiyatımız 7.800 euro. Transit süre yaklaşık 15-18 gün, kullanılan güzergah Türkiye Gürcistan Azerbaycan Türkmenistan şeklindedir.

Türkmenistan nakliye fiyatları ile ilgili bilgi almak için, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız