Ukrayna Nakliye Firmaları

Ukrayna nakliye firmaları içerisinde özellikle aranan ve tercih edilen kuruluş olmasının verdiği öz güven ile faaliyetlerini kararlılıkla sürdüren firmamız uluslararası lojistik sektörüne bağlı olarak gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri gibi bir çok alanda da başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Ukrayna’dan Irak’a taşınmakta olan özellikle tavuk ve ürünlerinin nakliyesi konusunda tenteli ve frigo dorse tırlarımızla sürekli olarak çalışmalar yapmakta, tazeliği korunması gereken ürünler taşındığından transit süre olabildiğince kısa tutularak seri şekilde hareket etmekte, maksimum sekiz dokuz gün içinde kuzey Irak’ın tüm bölgelerine ulaştıra bilmekteyiz.

Ukrayna’dan ithalatı yapılan ürünlerin ülkemize nakliyesinin yanı sıra Suriye, İran, Irak, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan gibi ülkelere taşınması istenen yüklerin Türkiye üzerinden transit geçişli olarak üçüncü ülke nakliyesini de gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye-Ukrayna lojistik hattında çalışan araçlarımız son model araçlardan oluşmakta, uydu  araç takip sistemi ile anlık takip edilebilmekte, buna bağlı olarak müşterilerimize anında konum bilgisi sunabilmekteyiz.Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan öz mal ve kiralık tırlarımız ile CMR sigortası kapsamında gerçekleşmektedir.

Ukrayna karayolu ve denizyolu hattında çalışan nakliye firmaları arasında üst sıralarda ki yerini koruyan firmamız, lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi ile çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.İhracat ve ithalat taşımacılığı konusunda, geçmişten kazandığımız deneyim, birikim ve tam donanımlı araçlarımız ile nakliye hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz.

Mersin Kiev destinasyonunda sürekli olarak taşımasını gerçekletirdiğimiz narenciye yüklerinin nakliyesini artı eksi derecelerde çalışan frigo dorse tırlarımızla gerçekleştirmekte, yapmakta olduğumuz tüm taşımaları özel sigorta kapsamında düzenlemekteyiz.

Türkiye’nin tüm bölgelerinden  Ukrayna’nın tamamına ihracat ve transit kapsamlı yüklerin nakliyesinde, Türk ve yabancı plakalı araçlarla taşıma yapmaktayız.İhracatı düşünülen her çeşit yüke uygun araçlarımızla tam kapasiteli olarak çalışmaktayız.

Kuru yük taşımacılığına uyumlu standart tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri için havuzlu ve uzamalı lowbed dorse araçlarımız, yaş ve kuru sebze meyve, donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi yüklerin taşınmasına uygun frigo dorseli soğutuculu tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun açık kasa tırlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Ukrayna’nın başta başkent Kiev olmak üzere, Odesa, Donetsk. Dnipropetrovsky, Kharkov. Kherson, Lviv gibi şehirlerine yapılan sevkiyatlar da kara yolu ile, Haydarpaşa ve Zonguldak limanları çıkışlı  roro gemisi desteği ile Odesa limanı varışlı denizyolu hatlarını kullanmaktayız.

Uluslararası kara ve denizyolu taşımacılığında faaliyet gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Ukrayna’da da işbirliğimizi sürdürdüğümüz acenteliklerimiz mevcut olup, ihracat ve ithalat çalışmalarında belgesel ve evraksal sorun yaşamaksızın teslimatları gerçekleştire bilmekteyiz.

Ulaştırma bakanlığı uluslararası karayolu taşımacılığı yönetmeliğine bağlı kalarak yapılan tüm Ukrayna lojistik çalışmalarımızda ticari eşyaları taşımakta, her türlü resmi belgeyi tam olarak işleme alarak teslimatları sonuçlandırmaktayız.

Yakın bir dönemde üzerinde bulunan siyasi ve ekonomik baskıları üzerinden atarak bağımsızlığını ilan eden Ukrayna, dışa açılım anlamında hızlı adımlar atarak dünya ticaret pazarında önemli işler yapmaya başlayan ülkeler arasında girmiş, ülkemiz ile ilişkileri çerçevesinde düzenli olarak ithalat ihracat yük taşıma alanları oluşturmuştur.

Ukrayna’ya gönderilmesi planlanan yüklerinizin taşınması ile ilgili tüm taleplerinizi firmamızın günün her saati aktif olarak çalışan mail ve telefonlarına bildirmek suretiyle en kısa sürede, taleplerinize ve bütçenize en uygun taşıma fiyat ve navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ukrayna taşımacılığında sektörün tam da göbeğinde bulunup ihracatçı firmaların odağında konuşlanan şirketimiz, mümkün mertebe tüm nakliye çalışmalarında adından illa ki söz ettirmektedir.

Ukrayna’dan Türkiye’ye yük getirmiş olan Ukrayna plakalı tırların geri dönüşlerinde yük organizasyonları yaparak Türk tırlarına nazaran çok daha uygun taşıma fiyatları ile nakliye yapmaktayız.

Uzun yıllar boyunca bağımsızlık mücadelesi ile geçirdiği uğraşıları sonucu bir hayli geri kalmışlık yaşayan Ukrayna, sıkıntılarını büyük oranda azaltmaya başlamış, dış dünya ile irtibatlı hale gelerek ihracat ithalat çalışmalarına hız kazandırmayı başarmıştır.

Ülkemizde üretimi yapılmakta olan başta yaş sebze ve meyveler, ham maddeler, inşaat malzemeleri, makinalar, mutfak ekipmanları ve otomotiv yedek parçaları gibi ismini sayamadığımız binlerce çeşit ürünün Ukrayna şehirlerine ulaştırılmasında firmamız son derece büyük öneme sahiptir.

Tekirdağ’da yoğun şekilde üretilmekte olan ahşap zemin parke yüklerinin Ukrayna’nın Odessa şehrine taşınmasında haftalık düzenli olarak belli sayıda tır organizasyonları yapmaktayız.

Gaziantep ilimizde üretilmekte olan başta bulgur olmak üzere birçok kuru bakliyat ve hububat çeşidinin yoğun olarak ihraç edildiği Ukrayna’ya, bu ürünlerin taşımasının büyük kısmını firmamız Mersin Frigo gerçekleştirmektedir.

Ukrayna nakliye firmaları ile iş ortaklığımız kapsamında kullanmakta olduğumuz tırlarla son derece titiz çalışmalar yapmakta, müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanan kaliteli nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız