Ürdün Nakliye Firmaları

Ürdün nakliye firmaları içerisinde etkili hizmetler sunan firmamız rekabetçi navlun fiyatlarıyla sektörde özel bir konuma sahip olmuştur.

Kara ve denizyolu nakliyesi alanında genel anlamda en yoğun lojistik çalışmalarımızın bulunduğu ülkeler arasında yer alan Ürdün’e taşıma faaliyetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir. Türkiye’nin tüm bölge ve illerinden Ürdün’ün başta başkent Amman olmak üzere tüm şehirlerine taşınması planlanan ürünlerinizin sevkinde geniş kapsamlı nakliye hizmeti vermekteyiz.

Avrupa ve Asya ülkelerinden Ürdün’e sevk edilen 3. Ülke  transit yüklerin taşınmasında da kapsamlı çalışmalarımız mevcut olup, çeşitli ebatlarda paletli ve kuru yüklerin taşınmasında standart ve mega dorse tenteli araçlarımız, soğuk zincir, donmuş ürün, yaş sebze meyve ve kimyevi madde gibi yükler  için frigo araçlarımız, gabari dışı ağır tonajlı yükler için lowbed ve açık kasa sal dorse tırlarımız ve konteyner taşımacılığına uygun kilitli dorseli araçlarımız ile tüm taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

Ürdün’den Türkiye’ye ithalat çalışmalarında da hatırı sayılır derecede faaliyetleri bulunan firmamız Mersin Frigo, ülkemizin tüm bölgelerine ithal edilen ürünlerin nakliyesini başarı ile yerine getirmekte, herhangi bir sorun yaşamadan teslimatları yapmaktadır.

Ürdün’e gönderilecek kargo ve parsiyel yüklerin taşınması ile ilgili İstanbul Ambarlı liman çıkışlı gümrükleme sistemimiz ile haftalık düzenli roro gemisi çıkışlarımızla, parsiyel yükleri adreslerinden alınmak suretiyle, konteynerler ile Ürdün’de liman veya adres teslimi hizmet sunmaktayız.

Ankara-Amman komple tır taşıma fiyat teklifimiz 6.500 dolar

 

Ürdün’e lojistik hizmetleri dışında, ayrıca depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz de mevcuttur. Firmamız Uluslar arası Nakliyeciler Derneği UND üyesi olup C2 taşıma yetki belgesine sahiptir. Tüm taşımalarımızı CMR sigortası kapsamında sürdürmekteyiz.

Ürdün’e yapılan sevkiyatlar denizyolu destekli karayolu olarak sağlanmaktadır. Araçlarımızın Ürdün’e aktarılması İskenderun limanı roro gemileri ile gerçekleştirilmekte, varışlar Ürdün Aqabe limanına yapılmaktadır.

Günümüzde krallık ile yönetilen birkaç Arap ülkesinden biri olan Ürdün ile ülkemizin ikili ilişkileri çerçevesinde varılan ihracat ithalat anlaşmaları kapsamında taşıması yapılan ticari içerikli tüm komple ve parsiyel yüklerin güvenle taşınmasında öncü kuruluştur Mersin Frigo.

Türkiye’den Ürdün’e ağır nakliyat taleplerinde önemli ölçüde araç organizasyonu bulunan firmamız, filosunda bulundurduğu havuzlu ve uzamalı lowbed dorse tırları ile tam teşekküllü nakliye hizmetleri sunuyor.

Mersin ve İskenderun limanlarımız ile Ürdün Aqabe limanı arasında yoğun olarak çalışmalar yapan roro gemisi firmamızın tırlarını taşıma çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Genel hatları ile Ürdün nakliyesi konusuna hakim olan firmamız kısa süre içerisinde aranan ve tercih edilen firma düzeyine ulaşmıştır.Ürdün çalışan nakliye firmaları arasında göz dolduran yerini muhafaza eden firmamız tüm nakliye taleplerinize en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun taşıma navlun teklifleri ile yanıt vermektedir.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız