Afganistan Lojistik

Afganistan lojistik firmaları içerisinde oldukça geniş kapsamlı ve büyük hacimli nakliye çalışmaları yapan kuruluşların başında gelen şirketimiz Mersin Lojisitik, sektörde geride bırakmış olduğu yirmi yıldan kazandığı tecrübeleri ile kurumsallaşma yolunda oldukça emin adımlarla ilerleyişini ve büyümesini sürdürmektedir.

Türkiye Afganistan arası tır nakliye çalışmalarını deneyimli personelleri, son model tır ve kamyonları, son derece uzman sürücüleri ile hız kesmeden sürdürmekte, modern yapıya sahip araç filosunu sürekli güncellemekte ve büyütmektedir.

Afganistan’a karayolu tır nakliyesi, frigo tır taşıma, konteyner nakliyesi, gabari dışı ağır nakliyat ve açık yük taşımacılığı gibi bir çok kategoride faaliyet gösteren firmamız, Türkiye’nin her yerinden Afganistan’ın başta başkent Kabil olmak üzere tüm şehirlerine taşıma hizmetleri sunuyor. İran üzeri ve Azerbaycan üzeri olacak şekilde farklı alternatif güzergahlar kullanarak gerçekleştirdiğimiz sevkiyatlarımızı tır karne sistemi ve cmr sigortası kapsamında en güvenli yollarla tamamlamaya gayret gösteriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir