afganistan taşıma

Uluslararası karayolu yük taşımacılığında en yoğun ihracat ve transit nakliye çalışmalarının yapıldığı ülkelerin ilk sıralarında yer alan Afganistan’a lojistik faaliyetleri alanında kapsamlı çalışmalar yapmakta olan firmamız, Afganistan çalışan nakliye firmaları arasındaki rekabetçi konumunu muhafaza etmektedir.

Afganistan’a yapılan nakliye çalışmalarını farklı güzergah seçenekleri ile sürdüren firmamız, özellikle üçüncü ülkelerden transit geçişli olarak sevkedilen her türlü yükün taşınması ile ilgili düzenli çalışmalar yapmaktadır. Kuru yük taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliye yük taşımacılığı, donmuş ürün, yaş sebze meyve ve bilhassa konteyner nakliyesi gibi konularda araç tedariki ve organizasyonunu sağlamaktadır.

Afganistan’ın İran sınırına yakın Herat ve İslamkale gibi bölgelerine gönderilen yükler İran üzeri taşınmakta olup Türk ve İran plakalı tırlarımız ile gerçekleşmektedir. İzin verilen maksimum tonaj çerçevesinde planlanan her türlü taşınabilir yükün sevkiyatını adresten adrese direk servis veya  Bazargan aktarmalı olarak sürdürmekteyiz.

Afganistanın Mezar-ı Şerif ve Kabil gibi şehirlerine gönderilen yükler de yine aktarmalı veya direkt olarak İran-Türkmenistan üzeri güzergah ile, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan üzeri gibi iki ayrı güzergah seçeneği kullanılarak sağlanmaktadır. Kabil şehrine taşınacak yükler Türkmen-Afgan sınırı Akine sınır kapısı veya Mezar-ı Şerif şehrinde Afgan plakalı tırlara aktarılmak suretiyle gerçekleşmektedir.

Afganistan lojistik hattında yoğun seferlerin yaşanıyor olmasının, sevkiyatlarda aksaklığa neden olacağı düşünülsede bu hattın tüm detaylarına hakim olmamızın avantajları ile taşımaları olabilecek en kısa sürede sınır kapılarında bekleme yaşamaksızın sorunsuz bir şekilde tamamlayarak hedeflenen transit süre sınırları içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Geçmişten gelen bilgi birikim ve kazanmış olduğumuz tecrübeler ışığında kurmuş olduğumuz araç filomuzda her türlü yükün taşınmasına uygun araç türü bulunmaktadır. Taşıma yetki belgemiz bünyesinde bulunan Standart tenteli ve konteyner kilitli açık kasa tırlarımız ile kiralık ve tedarikçi işbirlikçilerimizle irtibatlı olarak kullandığımız havuzlu ve uzamalı lowbed kasa ağır nakliye araçlarımız ve soğuk zincir ürün taşımacılığına uygun frigo dorse tırlarımızla Afganistan karayolu taşımacılığında faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Firmamız kurulduğu günden bugüne emin adımlarla çalışma alanlarını her geçen gün geliştirerek büyütmekte, Afganistan çalışan karayolu nakliye firmaları arasında aranan ve tercih edilen  firma konumuna ulaşmış bulunmaktadır. Filomuzda bulunan yüksek model araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz ile gerçekleştirdiğimiz sevkiyatlarda, araçlarımızda bulunan takip cihazları vasıtasıyla anlık konumlama yapabiliyor, gönderici ve alıcı firmalara anında bilgi akışı sağlayabiliyoruz.

Mersin merkezli kurulmuş olan firmamız başta İstanbul olmak üzere Ankara, Kayseri, Konya ve Hatay gibi bir çok ilde mevcut şubelerimiz ile kapsamlı nakliye çalışmaları yapmaktadır. İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından transit olarak taşınacak kuru yükler, açık yükler, ağır nakliye yükleri ve konteynerlerin Afganistan’a sevkiyatını Tır karne sistemine bağlı araçlarımızla transit olarak taşımaktayız.

Konya yükleme Herat Afganistan teslim İran üzeri karayolu komple frigo tır taşıma fiyatımız 6.200 dolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir