Uzun yıllara dayanan geçmişi ile nakliye sektöründe varlığını sürdüren firmamız Mersin Frigo, soğuk zincir ürün taşımacılığı ve kuru yük taşımacılığının yanı sıra ağır nakliye, makine ve proje taşımacılığını da tedarik zinciri bünyesinde mevcut bulunan lowbed dorse tırları ile sağlamaktadır.

Yurt içi şehirler arası ağır nakliye ve  uluslararası ağır nakliye, makina, ekskavatör, iş makineleri, vinç, beton santralleri, rüzgar gülü, loderler, fore kazık, kule vinç, yat ve tekne taşımacılığı alanlarında da oldukça kapsamlı ve düzenli olarak gabari dışı ağır nakliyat hizmeti vermektedir.

Gabari dışı yüklerinizin taşınması ile ilgili tüm taleplerinize hızlı bir şekilde yanıt vermekteyiz. Tecrübeli ve uzman operasyonel kadromuzla ağır nakliye yüklerinizi sigortalı olarak taşıyoruz.

Gabari dışı ağır nakliye yüklerinizi kara yolu izin belgeli olarak öncü diye tabir ettiğimiz eskort araçlarımız nezaretinde sigortalı olarak taşıyor, taşıma işlemlerine başlamadan önce yükleme noktasından varış noktasına kadar olan güzergahın yol etüt çalışmasını yapıyoruz.

Ağır tonajlı yüklerinizin nakliyesi ile ilgili firmamızdan destek alabilirsiniz. Tüm taşımalarınızda öncelikli hedefimiz hızlı ve güvenli teslimat sağlamaktır. Ağır nakliye Mersin Frigo ile bütünleşmiş olup tüm destinasyonlarda beklentilerinize karşılık vermektedir.