Ağır Nakliye Nakliyat Firmaları

Ağır nakliye nakliyat firmaları kategorisinde en çok aranan ve tercih edilen firma olmamız hasebiyle tüm işlerimizi azami özen ve titizlik içerisinde yürütmekteyiz. Yurt içi ve Uluslararası alanda Gabari dışı Ağır tonajlı yük taşımacılığında iddialı çalışmalarını hız kesmeden sürdüren firmamız, ağır nakliye lowbed araçlardan oluşan araç filosunu her geçen gün büyütüp geliştirmektedir.

Şehir içi, şehirler arası ve uluslararası gabari dışı ağır yük taşımacılığında tam donanımlı yüksek model araçlarımız, tecrübeli sürücü ve ekipmanlarımızla lojistik hizmetleri vermekteyiz. Low-bead tarzı araçlarımız her türlü ölçü dışı yükünüze uygun iki dingilden sekiz dingile kadar, uzamalı ve havuzlu dorse türleriyle çeşitlilik arz etmekte  olup, tüm yükleriniz kara yolu izin belgesi kapsamında, öncü diye tabir edilen eskort araçlarımız nezaretinde sigortalı olarak emniyetle taşınmaktadır.

Yurdumuzun farklı illerinde şubeleri bulunan firmamız, başta Mersin olmak üzere tüm illerimize ait yüklerinizi  yurt içi ve dışında teslim edilmesi istenen adreslere taşımaktadır. Lowbed yük taşımasında gerekli olan taşıma yetki belgesi çerçevesinde, Gabari dışı yük grubunda bulunan iş makinaları, ekskavatörler, jeneratörler, sanayi makinaları, petrol boru hatları, lpg tankı, rüzgar gülü, türbinler, her türlü vinç, yat, tekne ve gemiler gibi ağır tonajlı, yüksek , uzun ve geniş metrajlı yüklerinizi, yol etüdü çalışması dahilinde, alınması istenen noktadan teslimatı istenen noktalara güvenle ulaştırmaktayız.

Ağır tonajlı mallarınızın bulunduğu noktadan araçlara yüklenmesi, ve teslim edileceği noktada araçtan indirilmesi sırasında yük durumuna göre vinç hizmetlerimizin yanı sıra takozlama, destekleme ve sabitleme hizmetlerini de bünyemizde bulundurmaktayız. Ağır yük taşıma taleplerinizde hızlı hesaplama hızlı yanıt konusu büyük önem arz etmektedir. Bu konuda deneyimli ve uzman operasyon ekibimiz, firmamızın mail adresleri ile telefon numaralarına bildireceğiniz yazılı ve sözlü taleplerinize, belirtilen mesafelere göre en uygun  taşıma fiyatlarıyla, olabildiğince hızlı bir şekilde yanıt vermektedir.

Yükleme anından teslim anına kadar geçen süre zarfında, araç takip sistemimiz ile anlık araç konum bilgisi vermek suretiyle tüm müşterilerimiz bilgilendirilmektedir. Beko, Caterpillar, Volvo, Komatsu, Hitachi, Hyundai, Sumitomo, Case, Kobelco, Furukawa, Bomag, Vögele, Demag ve Honda marka iş makineleri, ekskavatör, dozerler ile fore kazık makinalarınızı yılların tecrübesi ile taşımaktayız.

Tüm ağır nakliye grubu yükleriniz Mersin Lojistik ile taşınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir