Ağır Nakliye Firmaları

Mersin’in sayılı nakliyat kuruluşları arasında yer alan firmamız Mersin Frigo Lojistik, nakliye sektörüne adım attığı ilk günden bu yana kendini geliştirerek büyümeye hızla devam etmektedir. Ağır nakliyat firmaları ile ticari rekabeti ile Donanımlı ve tecrübeli elemanları ve üstün özellikli tırları ile teknolojiye ayak uydurma noktasında zirve yapan firmamız nakliye sektörünün bir çok alanında olduğu gibi ağır nakliyat alanında da başarılara imza atmaktadır.

Türkiye Çeçenistan arası karayolu ile standart tenteli, parsiyel yük, frigo dorse tır taşıma ve ağır nakliyat yüklerini taşıyabilen firmamız Gürcistan ve Rusya üzeri güzergahı kullanarak taşıma hizmeti vermektedir.

Özellikle yurt içi ağır nakliye konusunda istikrar yakalamış olan kuruluşumuz, uluslararası ağır nakliyat alanında da hatırı sayılır çalışmalar yapmaktadır. Avrupadan asyaya iskandinav ülkelerinden ortadoğu ülkelerine kadar tüm coğrafyaları kapsayan geniş bir çalışma alanında faaliyet göstermekteyiz. İş makinası taşımacılığı, gemi ve yat nakliyesi, beton santrali sevkiyatı, ekscavatör nakliyesi, jeneratör nakliyesi, gabari dışı nakliye, yurt içi ağır nakliye, rüzgar gülü nakliyesi, boru nakliyesi,  ağır tonajlı yük nakliyesi gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Ağır nakliye nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isim tabiki Mersin Frigo’dur. Ağır ve gabari dışı tonajlı olarak taşınacak yüklerinizin sevkiyatı ile ilgili tüm taleplerinizi  telefonumuz ile  mail adresimize sözlü veya yazılı olarak ileterek en hızlı şekilde taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Türkiye’den Moldova’ya binlerce çeşit ürünün ihracat taşımalarını yapan tırlarımız, Moldova’dan Irak’a transit yük taşıması yapmaktadır. Yakın bir geçmişte Ukrayna’dan ayrılarak Rusya’ya dahil olan Kırım’a düzenli olarak tır seferlerimiz mevcuttur.

Gabari dışı lowbed Ağır Nakliye, nakliyat Çalışması yaptığımız başlıca Ülkeler:

Almanya, İran, Türkmenistan, Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Moğolistan, Afganistan, Özbekistan, Irak, Kuveyt, Suriye, Bulgaristan, Yunanistan, Kosova, Makedonya, İtalya, Fransa, İspanya, Slovakya, Pakistan, Sırbistan, Moldova, Çek Cumhuriyeti, Slovenya, Estonya, Finlandiya, Norveç, İngiltere, İsveç, Portekiz, Yemen, Dubai, Suudi Arabistan, Mısır, Lübnan, Ürdün, Belçika, İsviçre, Hollanda, Danimarka, Tacikistan, Kırgızistan, Tataristan, Çeçenistan, Kırım, Beyaz Rusya, Belarus Macaristan, Ermenistan, Romanya, Hırvatistan.