Almanya Lojistik Şirketleri

Almanya lojistik şirketleri içerisinde etkin bir konuma sahip olan firmamız kurulduğu 2013 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Türkiye’nin Avrupa ülkeleri içerisinde en fazla ithalat ihracat yaptığı ülkelerin ilk başında yer alan Almanya’ya kara yolu ve deniz yolu taşımacılığında hizmet veren firmamız Mersin Frigo, paletli, çuvallı ve dökme kuru yük taşımacılığında standart ve mega tenteli tırları ve kamyonlar ile, soğuk zincir ürün taşımacılığında frigofirik dorse tırlar ile, gabari dışı ağır nakliyatta lowbed, denizyolu taşımacılığında konteynerleri ile hem ithalat hem ihracat taşımalarında sınırsız ve sorunsuz hizmet vermektedir.

Almanya nakliyesi konusunda Deneyimli personelleri, C2 yetki belgesi bünyesinde bulunan, uydu takip sistemleri mevcut yüksek modelli araçları ve dünya genelinde, alanında kendisini ispat etmiş deniz yolu firmalarının konteynerleri ile anlaşmalı olarak konteyner nakliyesinde başarı karnemizi yükseltmekteyiz.
Misyonumuz hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetleri vermektedir. Siz değerli ihracatçı ve ithalatçılarımız dan gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak olabildiğince hızlı bir şekilde tüm ihtiyaçlarınıza en uygun taşıma fiyat teklif ve koşulları ile karşılık vermekteyiz.

Otomotiv ve ağır sanayi üretim alanlarının önde gelen ülkesi Almanya’dan ülkemize ithalat ve Türkiye üzeri üçüncü ülkelere transit kapsamlı yük taşıma işlemlerini son derece özenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Hamburg yükleme Tahran İran teslim karayolu komple tır taşıma güncel fiyatımız 4.900 euro

Almanya’dan İran, Irak, Suriye, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Lübnan, Ürdün, Mısır, Suudi Arabistan, Katar, Dubai, Yemen gibi başlıca ülkelere gönderilmesi planlanan her türlü yük grubuna ait komple tır ve parsiyel eşyalarınızın Türkiye üzerinden transit geçişini direkt servis ve aktarmalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye Almanya arası taşımacılık çalışmaları kara yolu ve karayolu + denizyolu şeklinde iki ayrı güzergah kullanılarak gerçekleşmektedir. Mersin limanı çıkışlı roro ile taşıma ve İstanbul üzeri tamamen kara yolu kullanılarak taşıma şeklinde alternatifli güzergahları kullanmaktayız.

Almanya çalışan nakliye firmaları, Almanya parsiyel nakliye, ağır nakliyat, kara yolu taşımacılığı, Almanya lojistik şirketleri kategorilerinde karşınıza çıkmakta olan kuruluşların başında şirketimiz gelmektedir.

UND üyeliği ve yetki belgesi bulunan firmamız tüm taşıma çalışmalarını cmr sigortası güvencesinde özel sigorta gerektirmeden en güvenli yollarla sürdürmektedir.