Almanya Tır Çalışan Firmaları

Almanya tır çalışan firmaları içerisinde öne çıkan en belirgin özelliğimiz yükünüze en az sizin kadar değer veriyor oluşumuzdur.

Ülkemizin Avrupa kıtası ülkeleri arasında en fazla ithalat ihracat yaptığı ülkelerin başında yer alan Almanya’ya kara yolu ve deniz yolu nakliyeciliğinde hizmet veren firmamız Mersin Frigo, paletli, çuvallı ve dökme kuru yük taşımacılığında standart ve mega tenteli tır ve kamyonlar ile, soğuk zincir ürün taşımacılığında frigo dorse tırlar ile, gabari dışı ağır nakliyat ve proje taşımacılığında uzamalı ve havuzlu lowbed dorseleri ile, denizyolu taşımacılığında konteynerleri ile ithalat ve ihracat taşımalarında kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir.

Almanya’ ya komple tır ve parsiyel yük taşımacılığı konularında uzman personelleri ile, taşıma yetki belgesi bünyesinde bulunan, uydu takip sistemleri mevcut, yüksek modelli tır ve kamyonları ile, her tipte konteyner taşıyabilen kilitli dorseli açık araçlarımızla tüm taleplerinize karşılık verebilmekteyiz.
Misyonumuz hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetleri vermektedir. Siz değerli ihracatçı ve ithalatçılarımız dan gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak olabildiğince hızlı bir şekilde tüm ihtiyaçlarınıza en uygun taşıma fiyat teklif ve koşulları ile karşılık vermekteyiz.

Almanya’dan İran Irak Suriye Azerbaycan Gürcistan Türkmenistan Özbekistan Kazakistan Kırgızistan Lübnan Ürdün Mısır Suudi Arabistan Katar Dubai Yemen gibi başlıca ülkelere gönderilmesi planlanan her türlü yük grubuna ait komple tır ve parsiyel eşyalarınızın Türkiye üzerinde transit geçişini direkt servis ve aktarmalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

UND üyeliği ve yetki belgesi bulunan firmamız tüm taşıma çalışmalarını cmr sigortası güvencesinde özel sigorta gerektirmeden sürdürmektedir.

Avrupa ekonomisinin lokomotifi konumunda bulunan Almanya, dünyaya en fazla mal ihraç eden ülkeler sıralamasında ilk sırada yer almakta, özellikle otomotiv ve ağır sanayi kollarında yüksek potansiyele sahiptir.