Rusya Nakliye

Dış ticarette en fazla ürün ihraç ettiğimiz ülkelerin başında gelen Rusya’ya tır ve kamyon nakliye çalışmalarımız geçmişten günümüze sürmektedir. Alternatifli yollar kullanmak sureti ile devam ettiğimiz lojistik faaliyetlerimiz Türk ve yabancı plakalı tırlarla gerçekleştirilmektedir.

Aylık düzenli olarak verilen dozvala anlamında herhangi bir sıkıntı yaşamadan tüm nakliyat taleplerine zamanında karşılık vermekte, teslimatları en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Daha çok yaş sebze meyve gibi gıda maddeleri ile birlikte taşınabilir tüm yük sınıflarının yolculuğunu yükleme noktasından teslim adresine kadar eksiksiz evrak düzenlemeleri ile gerçekleştirmekteyiz.

Rusya’nın özellikle Moskova başa olmak üzere tüm şehirlerine komple ve parsiyel/kargo taşıma çalışmalarımız bulunmakta, bu anlamda firmamıza gelen taleplere en kısa sürede bütçenize uygun makul taşıma navlun tekliflerimizi gururla sunmaktayız.

Bu itibarla siz değerli yük sahibi müşterilerimizin taşıtmayı düşündüğünüz yüklerinizin nakliyesi ile ilgili tüm talep ve önerilerinizi mail ve telefon iletişim yollarımız aracılığı ile beklemekteyiz.