Arnavutluk Çalışan Nakliye Firmaları

Resmi adı Sosyalist Arnavutluk Cumhuriyeti olan ülkenin başkenti Tiran, son sayımlara göre nüfusu 3 milyon 300 bin dolaylarındadır.Resmi dili Arnavutça olan ülke nüfusunun büyük çoğunluğunu müslüman halklar oluşturmakta, düşük oranda da olsa hıristiyan ve ateist inanca sahip halklar da görülebilmektedir. Tüm Avrupa ülkeleri ile karşılıklı ticaret anlaşması çerçevesinde yapılan nakliye çalışmalarını başarıyla sürdüren firmamız Balkan ülkeleri ile de aynı doğrultuda nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir.Balkan ülkelerinin başında yer alan Arnavutluk, ülkemizin ihracat yaptığı balkan ülkeleri içerisinde en büyük paya sahibidir. Arnavutluk’a ihracat taşımalarının yanı sıra  Arnavutluk’tan ithalat ve üçüncü ülkelere transit geçişlerle sevk edilen her türlü muhtelif yüklerin taşınması işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

arnavutluk çalışan tır nakliye firmaları

Arnavutluk tır nakliye firması

Arnavutluk ihracat taşımacılık çalışmalarımız kara yolundan sağlanmaktadır. Sevkiyatlar Yunanistan ve Bulgaristan üzeri alternatifli güzergahlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Arnavutluk’a ihraç edilen ürünlerin başında yer alan yaş sebze meyve, kuru gıda, makina, beyaz eşya, tekstil malzemeleri gibi  mamullerinin nakliyesinde öncülük eden firmamız tüm taleplere zamanında karşılık vermek suretiyle lojistik faaliyetleri   hizmetlerini hız kesmeden sürdürmektedir.

Türkiye’nin tüm bölgeleri ile şehirlerinden Arnavutluk’un başta başkent Tiran olmak üzere diğer tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün tır ve kamyon ile taşınması konusunda kapsamlı çalışmalar yapan firmamız, Arnavutluk  çalışan nakliye firmaları arasında aranan ve tercih edilen firma olmanın verdiği övünç ile bu alanda liste başı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Arnavutluk tır taşıma fiyatlarımız her zaman piyasa şartlarının altında seyretmekte, maddi kazanımlardan ziyade müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarla tercih edilen firma statüsü yakalama hedeflerimize rahatlıkla ulaşmaktayız.

Arnavutluk’a paletli ve açık kuru yük taşımacılığı, gabari dışı ağır nakliye, konteyner taşımacılığı ve  frigo tır nakliyesi konularında servis hizmeti veren firmamız aynı zamanda gümrükleme, depolama, sigorta aracılık, Liman işlemleri, acentelik hizmetleri, yurt dışı gümrükleme ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını sürdürmektedir. Arnavutluk karayolu nakliyesi çalışmalarını resmi olarak yapmaya yetkili olduğumuz c2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan öz varlık ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan işbirlikçi partnerlerimize ait Türk ve yabancı plaka araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına güvenli taşıma garantisi ve bütçenize uygun ekonomik taşıma fiyatlarıyla karşılık vermekteyiz.

Arnavutluk komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımız ile parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Her boyut ve ağırlıkta ki yüklerinizi bulundukları adreslerden teslim almak suretiyle İstanbul depolarımızdan çıkış yapmaktayız. Arnavutluk’ta teslimatları tercihe göre adrese veya gümrük teslimi şeklinde yapılmaktadır. Türkiye’den Arnavutluk’a nakliye denildiğinde akla gelen ilk şehirlerinden biri elbette ki başkent Tiran’dır.Nüfusun büyük çoğunluğunun yaşadığı Tiran önemli bir cazibe merkezi haline gelmiş, ithalata gayet açık pozisyonu ile ülkemizden her türlü ürün ithal etmektedir.

Tüm Avrupa ülkeleri  ile ilgili nakliye taleplerinizde olduğu gibi, Arnavutluk’a nakliye konusunda da ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü bildirebilir, alanında  tecrübeli ekibimizden olabilecek en kısa sürede yükünüze  uygun araç tipi ve hedeflerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Arnavutluk’a taşınması planlanan gabari dışı yüklerimiz mevcuttur. Yükle ilgili müşterimden gelen bilgi aşağıda ki gibidir. İmkan varsa yardımcı olabilir misin Arnavutluk Reps’e gidecek malzemelerimize ait detaylı bilgiler ve araç talebi aşağıdaki gibidir. Malzemeler Tiran’da gümrüklenip Reps’deki dağlık biryere sevk edilecek, 15 km dağlık zor bir yol varmış buna göre eğerki yapabilirseniz bu sevkiyatı en kısa sürede navlun bildirmenizi rica ederiz, malzemeler sevke hazır. Arnavutluk fabrika sorumlusu bize şu şekilde bilgi verdi

Ülkemizin Arnavutluk’a en yoğun ihracat yapan illerinin başında gelen İstanbul’dan Tiran şehrine karayolu komple tenteli tır taşıma fiyatı 2.000 euro