Arnavutluk Nakliye Firmaları

FAALİYET ALANLARIMIZ

Arnavutluk nakliye firmaları arasında yer alan kuruluşumuz ihracat ve ithalat lojistik faaliyetlerini düzenli olarak sürdürmekte, sürekli gelişmekte olan günümüz koşul ve şartlarını takip ederek sektöre her türlü yenilikleri katmak sureti ile rakiplerine liderlik etmektedir. Tüm Avrupa ülkeleri ile karşılıklı ticaret anlaşması çerçevesinde yapılan nakliye çalışmalarını başarıyla sürdüren firmamız Balkan ülkeleri ile de aynı doğrultuda nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir. Balkan ülkelerinin ilk sıralarında yer alan Arnavutluk, ülkemizin ihracat yaptığı balkan ülkeleri içerisinde en büyük paya sahip olan ülkelerinden biridir. Arnavutluk’a ihracat taşımalarının yanı sıra  Arnavutluk’tan ithalat ve üçüncü ülkelere transit geçişlerle sevk edilen her türlü muhtelif yüklerin taşınması işlemlerini başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Arnavutluk ihracat taşımacılık çalışmalarımız karayolundan sağlanmaktadır. Sevkiyatlar Yunanistan ve Bulgaristan üzeri alternatifli güzergahlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Arnavutluk’a ihraç edilen ürünlerin başında yer alan yaş sebze meyve, kuru gıda, makina, beyaz eşya, tekstil malzemeleri gibi  mamüllerin nakliyesinde öncülük eden firmamız tüm taleplere zamanında karşılık vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini hız kesmeden sürdürmektedir.

arnavutluk çalışan tır nakliye firmaları

Arnavutluk tır nakliye firması

İHRACAT NAKLİYESİ

Türkiye’nin tüm bölgeleri ile şehirlerinden Arnavutluk’un başta başkent Tiran olmak üzere diğer tüm şehirlerine ihracatı yapılmakta olan her türlü yükün tır ve kamyon ile taşınması konusunda kapsamlı çalışmalar yapan firmamız, Arnavutluk çalışan nakliye firmaları arasında aranan ve tercih edilen firma olmanın verdiği övünç ile bu alanda liste başı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Arnavutluk’a paletli ve açık kuru yük taşımacılığı, gabari dışı ağır nakliye, konteyner taşımacılığı ve frigo tır nakliyesi konularında taşıma servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda gümrükleme, depolama, sigorta aracılık, liman işlemleri, acentelik hizmetleri, yurt dışı gümrükleme ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını sürdürmektedir.

Avrupa Birliği üyeliği için gün saymakta olan Arnavutluk, uluslararası ticaret hacmini büyütmeye yönelik çalışmalarını kararlılıkla sürdürüyor. Ticari anlamda Türkiye’yi önemli bir iş ortağı olarak gören ülke, mevcut 400 milyon dolar olan yıllık dış ticaret hacim kapasitesini 1 milyar dolara çıkarmayı hedeflemektedir.

Şahsi eşya kapsamında olmayıp ticari içerikli ve gümrüklü olarak değerlendirilen her türlü ihraç ürününün Arnavutluk şehirlerine taşınması anlamında oldukça geniş kapsamlı tır organizasyonları gerçekleştirmekteyiz.Arnavutluk karayolu nakliyesi çalışmalarını resmi olarak yapmaya yetkili olduğumuz c2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan öz varlık ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan işbirlikçi partnerlerimize ait Türk ve yabancı plaka araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına güvenli taşıma garantisi ve bütçenize uygun ekonomik taşıma fiyatlarıyla karşılık vermekteyiz.

TARİHÇE

Balkan ülkeleri arasında güzel bir konuma sahip olan Arnavutluk orta ölçekli ticaret hacminde en büyük payı Türkiye’ ye ayırmış, ithal etmekte olduğu ürünlerin tamamına yakınını ülkemizden temin etmektedir. Uluslararası karayolu tır nakliyesi konusunda son derece tecrübeli olan firmamız uzun yıllardan bu yana Türkiye Arnavutluk arası ihracat ve ithalat lojistik çalışmaları yapmaktadır. Arnavutluk komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımız ile parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Her boyut ve ağırlıktaki yüklerinizi bulundukları adreslerden teslim almak suretiyle İstanbul depolarımızdan çıkış yapmaktayız. Arnavutluk’ta teslimatları tercihe göre adrese veya gümrük teslimi şeklinde gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den Arnavutluk’a ihraç edilen ürünler genellikle başkent Tiran’a taşınmaktadır. Nüfusun yoğun olarak bulunduğu Tiran birçok temel ihtiyaç maddesini dışarıdan ithal etmek suretiyle temin etmekte, ithalat yaptığı ülkelerin başında Türkiye bulunmaktadır. Ankara, Kayseri, Malatya, Manisa ve İstanbul gibi illerimizden demir çelik ürünlerinin Arnavutluk’a taşınması konusunda periyodik olarak seferleri bulunan tırlarımız sorunsuz bir şekilde yük teslimatlarını gerçekleştirmektedir.

Tüm Avrupa ülkeleri  ile ilgili nakliye taleplerinizde olduğu gibi, Arnavutluk’a nakliye konusunda da ihracat ve ithalat anlamında tüm nakliye taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, alanında son derece tecrübeli ekibimizden, olabilecek en kısa sürede, yükünüze  uygun araç tipi ile beklenti ve hedeflerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi rahatlıkla alabilirsiniz.

Ankara ihracat yükü Arnavutluk Tiran adrese teslim karayolu komple hafif tonaj tır taşıma fiyatı 2.500 euro