Azerbaycan Çalışan Nakliye Firmaları

TÜRKİYE AZERBAYCAN TİCARİ İLİŞKİLER

Azerbaycan çalışan nakliye firmaları içerisinde kaliteyi benimseyerek lojistik faaliyetleri sunan tek firma olmamızın öz güveni ile Türkiye’den ihraç edilen tüm ürün çeşitlerinin Azerbaycan’a taşınması anlamında çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Uluslararası nakliye alanındaki çalışmalarımız maddi kazanımlardan ziyade müşteri memnuniyeti esasına göre şekillenmekte, tüm lojistik hizmetlerimiz bu yönde kaydedilmektedir.

Azerbaycan komple tır nakliyesinin dışında parsiyel yük taşıma, konteyner nakliyesi, gabari dışı ağır nakliye, kamyon nakliyesi ve frigo tır taşımacılığı alanlarında da başarılı çalışmalara imza atmaktayız. Ülkemiz de üretilen her türlü mamülün, Azerbaycan’ın Bakü ve Gence gibi şehirleri başta olmak üzere tüm illerine tır nakliye seferleri düzenlemekteyiz. Transit kapsamlı yük gruplarının Azerbaycan’a taşınmasını da limanlarımız serbest bölgelerimiz ve tüm antrepolardan yükleyerek varış adreslerine ulaştırılmasında çalışmalarımız devam etmektedir.

Azerbaycan nakliye firmaları ile işbirliğimiz kapsamında hem kendi tırlarımız hem kiralık araçlarımız ve hem tedarikçi firmalarımızın araçları ile tonlarca yükün taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. Özellikle inşaat malzemeleri, mobilyalar, tekstil ürünleri, gıda maddeleri, beyaz eşyalar, demir çelik ürünleri, yaş sebze meyveler, kimsayal maddeler gibi adını sayamadığımız bir çok ürünün Türkiye’den Azerbaycan’a nakliyesini sağlamaktayız. Azerbaycan’a yaptığımız seferlerimizin tamamında kullandığımız araçlarımız CMR sigortası güvencesinde yük taşımakta, maksimum tonaj limiti çerçevesinde yük kapasitemiz bulunmaktadır.

Kullanmakta olduğumuz güzergah Gürcistan üzeri karayolu olduğu gibi zaman zaman müşteri taleplerine göre İran üzeri karayolu güzergahını da kullanmaktayız. Azerbaycan’dan ülkemize ithalatı yapılmakta olan ürünlerin getirilmesi çalışmalarını da layıkı ile yapmaktayız. Azerbaycan tır nakliyeciliğinde ihtiyaç duyduğunuz adette araç siparişlerinizi anında değerlendirmeye alarak hedeflediğiniz en iyi taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz. Azerbaycan nakliye fiyatları almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.