Azerbaycan Frigo Tır

Azerbaycan frigo tır taşıma işlemlerini tüm gereklilikleri ile yerine getiren firmamız, uluslararası frigo yük nakliyesi konusunda son derece deneyimli olup, her türlü soğuk zincir ürün, yaş sebze meyve, donmuş gıda maddeleri ve kimyevi maddelerin taşınmasında son derece titiz çalışmalar yapmaktadır.

Türkiye’den Azerbaycan’a gönderilmesi planlanan her türlü ürünün taşınmasında soğuk sıcak ısı ayarlı thermo king dorse tırlarımızı kullanmaktayız.

Frigo tırlarımızın tamamında casus olarak adlandırılan takip cihazları mevcut bulunmakta, sevkiyat boyunca anlık ısı derece takibi ile belirlenen derece muhafaza edilerek taşınan malın deforme olmasının önüne geçilmektedir.

Azerbaycan’ın özellikle Bakü şehri başta olmak üzere diğer tüm şehirlerine yapılmakta olan frigoluk ihracat yüklerini cmr sigortası bulunan tırlarımızla güvence altında taşımakta, kullandığımız araçlarımızın tamamı özellikle yüksek modellidir.

Azerbaycan frigo tır taşıması ile ilgili soru, görüş, öneri ve taleplerinizi firmamız Mersin Frigo’ya bildirerek beklentilerinizi karşılayacak olumlu yanıtlar ve taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.