Azerbaycan Konteyner Nakliye

Azerbaycan konteyner nakliye dendiğinde akıllara gelen az sayıda firma arasında yer alan Mersin Frigo, Türkiye’den yüklenen konteynerlerin Gürcistan üzeri güzergahı kullanmak suretiyle, Azerbaycan’ın başta Bakü olmak üzere tüm şehirlerine ulaştırılması ile ilgili büyük kapsamlı çalışmalar yapmaktadır. Türkiye Azerbaycan arasında büyük bir pazara sahip bulunan konteyner nakliyesi, göründüğü kadar basit işlemlerle yapılamamakta, konteyneri taşımaya uygun araç organizasyonları ile evrak düzenlemelerinin layıkı ile yapılması gerekmektedir.

Uzun yıllar konteyner taşıma sektöründe varlığı sürdüren firmamız sevkiyatı zor gibi görünen konteynerlerin tüm işlemlerini bir çırpıda tamamlayarak teslim edilmesi gereken Azerbaycan adreslerine son derece kısa süre içerisinde sorunsuz ve hasarsız bir şekilde ulaştırmaktadır.

Azerbaycan’a sevkiyatı yapılan konteyner gruplarının büyük çoğunluğu başta İskenderun ve Mersin limanlarından çıkışlı olmakla beraber ülkemizin tüm limanlarıçıkışlı olarak sağlanmakta, taşınan konteynerler araç beraberinde giden konteyner takip formu ile teslimatları sağlamaktadır.