Azerbaycan Lojistik Firmaları

Azerbaycan lojistik firmaları başlıklı aramalarınızda karşınıza çıkması muhtemel web sayfamızı incelediğiniz taktirde, ne tür faaliyetler sergilediğimizi açıkça göreceksinizdir. Uzun yıllara dayanan geçmişimizden edindiğimiz tecrübelerimizle, sektöre yeni bir soluk getirmiş olmanın mutluluğu ile nakliye çalışmalarımızı büyütüp genişletmekte, sorumluluk alanlarımızı her geçen gün yüksek seviyelere taşımaktayız.

Uluslararası alanda teknolojiyi yakından takip ederek ortaya çıkan tüm yenilikleri yakalayıp anında uygulamaya geçiriyor, hedeflediğimiz vizyon ve misyonumuz çerçevesinde kolay algılanabilir lojistik çözümler üretiyoruz.

Azerbaycan kara yolu taşımacılığında ilk hedefimiz tabi ki müşteri memnuniyetidir.İşimizin sürekliliği açısından siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyor, ekonomik kazanımlarımızı geri plana atıyoruz.

Komple tır ve parsiyel taşımacılığı alanlarında çalışmalar yapan firmamız sizlerin desteği ve kazandırmaları neticesinden her geçen gün büyüttüğü araç filosuna sürekli olarak araç eklemlendiriyor, öz mal ve kiralık araç kapasitemizi sürekli büyütüyoruz.

Proje ve süreklilik arz eden taşımalarınızı kazanmak adına sürdürmekte olduğumuz çalışmalarımız meyvelerini vermekte, sizlerden gelen destekle büyümeye devam etmekteyiz.

Azerbaycan lojistik firmaları arasında sürekli ön planda olduğumuzun farkındalığı ile hedeflediğimiz noktalara adım adım ulaşmanın sevinci içerisinde, alt yapımızı sağlam zemine oturtarak yolumuza devam ediyoruz.

Yük olmaya değil yükünüzü almaya geliyoruz sloganı ile adım attığımız nakliye sektöründe önce hizmet anlayışı ile kalite satmayı sürdürüyoruz.

Azerbaycan nakliye hattında ki faaliyetlerimiz sadece ihracat yüklemeleri ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda ithalat ve üçüncü ülke taşımalarını da gerçekleştirmekteyiz. En uygun tır taşıma fiyatlarımız, deneyimli sürücülerimiz, uzman operasyon ekibimizle tam teşekküllü nakliyat hizmetlerimiz aralıksız sürmektedir.

Uydu takibi ile izlediğimiz araçlarımızın anlık konum bilgilerini istediğiniz zaman kolaylıkla alabiliyor, trafiğin işleyişinden her an haberdar olabiliyorsunuz.

Türkiye Azerbaycan arası kuru yük taşımacılığı, ağır nakliyat, proje işleri, soğuk zincir ürün nakliyesi, konteyner ve kamyon taşımacılığı gibi kategorilerde beklentilerinizin üzerinde hizmetler sunmaktayız.

Azerbaycan ihracat yüklerinizi bulundukları adreslerden teslim almak suretiyle varış noktalarına adrese teslim çalışmalar yapıyor, yükleme noktasından teslim adresine kadar geçen süreyi minimize ederek en kısa sürede hedefe ulaştırıyoruz.

Gürcistan üzeri güzergahı kullandığımız Azerbaycan hattında ilerleyişimizde herhangi bir engelle karşılaşmıyoruz. Gümrüksel ve evraksal işlemleri eksiksiz yerine getirdiğimizden sınır kapıları geçişlerinde olası muhtemel sorunları kolaylıkla aşabiliyoruz.

Yurdumuzun tüm şehirlerinden yüklemeler yapabiliyor, Azerbaycan’ın istediğiniz tüm şehirlerine teslimatları gerçekleştiriyoruz. Yük taşıma kapasitesi standardın üzerinde olan son model araçlarımızla hizmet zincirimizi tercihlerinize sunuyoruz.

Firmamız çalışma sahasını taşımacılık ile sınırlı tutmayıp, aynı zamanda bünyesinde gümrükleme, sigorta aracılık, acentelik, depolama, ve forwarding hizmetlerini de barındırmaktadır.

Araç filomuz içerisinde bulunan araç tipleri standart ve mega tenteli tırlar, kamyon ve römorklar, sal kasa açık dorseli araçlar, havuzlu ve uzamalı dorseli ağır nakliye araçları, soğuk ürün taşıma aracı frigo ve kapalı kasa tırlar ile konteyner taşımacılığına uygun kilitli dorselerden oluşmaktadır.

Taşınabilir her türlü yük grubuna uygun araçlarımızla başta inşaat malzemeleri ve makinalar, teksitl ürünleri, mobilya, yer altı madenleri, boru hatları, mutfak gereçleri, otomotiv ve yedek parçalar, ağır sanayi ürünleri, yaşam konteynerleri, gıda maddeleri, donmuş ürünler, et ve süt mamülleri, yaş sebze meyve, bakliyat, hububat, parfümeri, kimyasal maddeler, yanıcı ve parlayıcı özelliği bulunan tehlikeli maddeler gibi bir çok kalem ürünün taşınmasında çalışmalarımız mevcuttur.

Avrupa ülkelerinden Azerbaycan’a taşıtılması gereken ürünlerin Türkiye üzerinden transit olarak taşınmasını aktarmalı ve direk servis yöntemleriyle gerçekleştirmekteyiz.

Sevkiyatların büyük çoğunluğunun yapılmakta olduğu Bakü’de bulunan acenteliklerimiz ve gümrükçülerimizle işbirliğimiz çerçevesinde taşıma hizmetlerimiz üstün kaliteli sınıfında değerlenmektedir.