Azerbaycan Nakliye Firmaları

Azerbaycan coğrafi olarak güney Kafkasya’da bulunan Avrupa ve Asya kıtaları arasında konumlanmış bir petrol ülkesidir. Başkenti Bakü olan ülkenin nüfusunun büyük bölümü Azeri Türklerinden meydana gelmektedir. Azerbaycan nakliye firmaları içerisinde yer alan, Türkiye’ den Azerbaycan’ a taşınmakta olan her türlü yükün nakliyesinde büyük paya sahip olan firmamız, özellikle Bakü ve Gence gibi şehirlerine başarılı taşıma çalışmaları yapmaktadır. Azerbaycan kara yolu komple tır kamyon ve parsiyel taşımacılığından son derece intizamlı çalışmaları bulunan Mersin frigo İstanbul’ da bulunan parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarla her türlü ihracat ve transit kayıtlı yüklerin parsiyel taşımalarını Bakü gümrük noktasına teslim etmektedir.

azerbaycan çalışan nakliye firmaları

Azerbaycan nakliye firmaları

Ülkemizden ihraç edilen mamüllerin Azerbaycan’ a sevk işlemleri Gürcistan üzeri karayolu güzergahı kullanılarak gerçekleştirilmekte, Gürcistan girişi Sarp sınır kapısından yapılırken Azerbaycan girişi Kırmızı köprü sınır kapısından sağlanmaktadır. Türkiye’den Azerbaycan’a gönderilmesi planlanan her türlü komple tır, parsiyel yük taşıma, ağır nakliye lowbed taşımacılığı, frigorifik tır nakliyesi ve konteyner taşıma gibi konularda firmamızdan sonsuz destek ve sınırsız hizmet alabilirsiniz.

Türkiye Azerbaycan arası kara yolu nakliye çalışmalarımızda kullandığımız tırlarımız, araç filomuzda bulunan öz mal ve kiralık araçlar ile birlikte Gürcü ve Azeri plakalı araçlardan oluşmakta, firmamıza gelen her türlü talep anında değerlendirilmeye alınarak istenilen sayıda tır organizasyonu yapabilmekteyiz. İspanya’dan Azerbaycan Bakü’ye frigo dorse tırlar ile taşınmakta olan bitki türlerinin nakliyesinin büyük bir bölümünü üstlenmiş olan firmamız, taşınmakta olan ürünlerin hassasiyetini göz önünde bulundurarak taşıma yapan frigo tırları olabildiğince seri bir şekilde hareket ettirmekte, çok kısa süre içerisinde mal teslimlerini gerçekleştirmektedir.

Ülkemizin mobilya üretim merkezi pozisyonunda olan illerimizden Kayseri ve Bursa’da üretilen modern ahşap mobilya yüklerinin Azerbaycan şehirlerine nakliyesinde standart ve mega dorse tırlarımızla kesintisiz taşımacılık hizmetlerimiz devam etmektedir. Çanakkale ilimizde üretilmekte olan özellikle üzüm bağlarında kullanılmak üzere imal edilmiş zirai ilaç grubu yüklerin Azerbaycan’ın Gence şehrine taşınması ile ilgili nakliye çalışmalarımız azami ölçüde dikkat edilerek yapılmaktadır.

Derince-Bakü Karayolu Komple TIR Taşıma Fiyatımız 2.700 usd Azerbaycan’da izin verilen taşıma tonaj limiti 22.500 kg olup geçen tonajlarda kantar cezası uygulanmaktadır. Toplamda 250 ton olan yükünüzün beher araç için 25 ton yüklenerek 10 tıra ayarlanması ile beher tır için yüklenecek olan tonaj fazlasına dair kantar ücreti teklif ettiğimiz navluna dahil edilmiştir. Güzergahımız Gürcistan üzeri karayolu olup transit süre 4-5 gündür.