Azerbaycan Parsiyel

Azerbaycan parsiyel nakliye alanında yılların kazandırmış olduğu tecrübeler ile uzmanlaşmış olan firmamız, sektöre uluslararası kargo yük taşıma kategorisinde yeni bir soluk getirmiştir.İstanbul ve Ankara şehirlerimizde tam teşekküllü olarak yapılandırılmış olan parsiyel depolarımız aracılığı ile tüm yüklerinizi tercihinize göre bulundukları adreslerinden almak veya depolarımıza sizlerin göndermesi suretiyle değerlendirmeye alıyor, en güvenilir yol ve yöntemlerle ulaştırılması gereken adreslere ulaştırıyoruz.

azerbaycan çalışmakta olan karayolu parsiyel nakliye firmaları

azerbaycan karayolu parsiyel nakliye şirketi

Kolili, çuvallı, sandıklı, paletli veya açık halde bulunan her türlü gümrüklü malzemelerinizi depolarımızda sağlıklı koşullarda depolayarak haftanın belirli günleri çıkışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.İstiflenebilir veya istiflenemez her tür de parça yükünüz tırlarımıza itina ile yerleştirilir, sağlamlaştırma çalışmalarımızla birlikte sigortalı olarak taşınır. Ankara parsiyel çıkışlarımız Tır gümrüğünde ki işlemlerin bitirilmesinin ardından mühürlenmek sureti ile, yine aynı şekilde İstanbul çıkışlarımız Erenköy ve Halkalı gümrüklerinde çıkış işlemlerinin bitirilmesinin akabinde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul ve Ankara dışında ki şehirlerimizde bulunan parsiyel yüklerinizin en yakın depomuza getirilme işlemlerini yine biz organize ediyor iç nakliye yaptırmak suretiyle depolarımıza aldırıyoruz.Azerbaycan parsiyel servislerimiz haftanın en az üç günü yapılmakta olup transit süremiz olabildiğince kısa tutularak yükleriniz maksimum beş gün içerisinde Bakü gümrüğüne ulaştırılmaktadır.

Parsiyel yük taşıma fiyatlandırmaları yükün ebat ve ağırlıkları hesaplanarak yapılmakta olup mini yükleriniz taban fiyat uygulamamız bünyesinde değerlendirilmektedir.Grupaj olarakta adlandırdığımız parsiyel taşımacılık konusunda bilgi, birikim ve uzun yılların bize kazandırdığı tecrübe ile memnun kalınabilen bir çalışma sergilemekteyiz.Üçüncü ülke menşeili transit yüklerinizin de parsiyel taşımalarını yapmaktayız. Limanlar, serbest bölgeler veya gümrüklü antrepolarda bulunan üçüncü ülke transit yüklerinizi de bulundukları noktalardan almak suretiyle Azerbaycan teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz.

Azerbaycan’a göndermeyi planladığınız her ebat ve ağırlıklardaki parsiyel yüklerinizin fiyatlandırılması ve taşınması ile ilgili tüm taleplerinizi firmamızın size en yakın şubesinin bilgi işlem merkezine bildirebilir, beklentilerinizin tam karşılığı olan, bütçenize en uygun ekonomik parsiyel taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İstanbul ve Ankara dışında bulunan illerimizden parsiyel yüklerinizi iç nakliye yapmak suretiyle depolarımıza aldıra bilme kabiliyetine sahip bulunan firmamız yükün adresten alındığı andan gün sonuna kadar depolarımıza ulaştırabilmektedir.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız