Belçika Nakliye

Belçika nakliye firmaları arasında geniş kapsamlı lojistik faaliyetleri içerisinde bulunan sayılı kuruluşlar içerisinde yer alan firmamız Mersin Frigo, Türkiye Belçika arası ihracat yük taşıma çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam etmektedir. Avrupa birliğinin başkenti konumunda bulunan Belçika, kuzeyinde Hollanda, doğusunda Almanya, batısında ise Fransa ile sınır komşuluğu yapmakta, başkenti Brüksel’dir

Uluslararası karayolu tır nakliyesi çalışmalarını son derece titizlik ve kaliteli hizmet anlayışı ile sürdürmekte olan firmamız, yerli üretim ihraç ürünlerimizin büyük bir kısmının tüm Avrupa ülkelerine olduğu gibi Belçika’ya taşınmasında da son derece etkin çalışmalar yapmaktadır. Bir batı Avrupa ülkesi olan Belçika, sınırlarında Hollanda, Almanya ve Fransa gibi ülkelerle komşuluk yapmaktadır. Yüz ölçümü bakımından küçük bir ülke olan Belçika bu durumun avantajlarını doğru olarak kullanmaktadır. Ülke içerisinde bir yerden bir yere gitmek oldukça kolay ve rahattır. Ulaşımda öne çıkan araçların başında tramvay, otobüs ve metrobüs gibi modern ulaşım araçları bulunmaktadır.

Avrupa birliği ülkeleri arasında son derece önemli bir konumda bulunan Belçika birçok kritik konuda kilit rol üstlenmektedir. Ekonomisinin oldukça yüksek seviyelerde seyrediyor olması halkının son derece refah içerisinde yaşam sürdürmesine nedendir. Yine ekonomisin iyi olmasına bağlı olarak başta sağlık olmak üzere tüm alanlarda oldukça kaliteli hizmet verilmektedir.

Ülkemizin Belçika ile ticari ilişkilerinin orta düzeyin üzerinde seyrediyor olması ticaret hacminin de yüksek seviyelerde seyretmesine neden olmaktadır. Buna bağlı olarak yıllık bazda son derece önemli ticari veriler elde etmekteyiz. Bu ülke en yoğun ihracat yaptığımız ülkeler arasında önemli bir pozisyonda bulunduğundan nakliye çalışmaları da son derece gelişmiş durumdadır. Uluslararası yük taşımacılığında birçok ülkeye seferleri bulunmakta olan firmamız Belçika’ya da çok sayıda tır seferi yapmaktadır.

Genellikle ılıman bir iklime sahip bulunan Belçika kışın en sert aylarında bile aşırı soğukluk yaşamamakta, yazın en sıcak aylarında da bunaltıcı bir hava görülmemektedir. İklimin bu denli cazip olması nedeniyle tatil için düşünülen ülkelerin başında yer almaktadır. Tatilcilerin yoğun talep gösterdiği bu ülkeye gelen tursit sayısı oldukça fazla olduğundan ülke yönetimi turizme son derece özel önem vermekte, turistik tesislere ayrı bir yatırım yapmaktadır.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız