Bosna Hersek Nakliye Firmaları

Resmi adı Bosna ve Hersek olarak bilinen Bosna Hersek Cumhuriyeti ülke genelinde üç ayrı etnik köken grubuna ayrılmakta, bu gruplar Boşnaklar, Sırplar ve Hırvatlar şeklinde görülmektedir.Müslüman nüfusun yoğun olarak yaşadığı ülke de birçok dine sahip topluluklarda yaşamlarını sürdürmektedir.

Bosna Hersek nakliye firmaları ile lojistik işbirliğimiz kapsamında yürütmekte olduğumuz taşımacılık çalışmalarımız düzenli bir şekilde devam etmektedir.Yüz yıllarca Türk yurdu olarak yaşamış olan Bosna Hersek ile ticari ilişkilerimiz çerçevesinde yapılan nakliye çalışmalarında aranan özellikle tercih edilen lojistik kuruluşu olmamızın getirmiş olduğu öz güven ile tam kapasite taşıma işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’de üretilen akla gelebilecek her türlü mamülün kara yolu ile sevk edilmesinde faaliyet gösteren nakliye firmaları arasında zirvede ki yerine konumlanmış olan şirketimiz Bosna Hersek’e taşınmasını planladığınız bilumum yüklerinizin nakliyesi ile ilgili her türlü bilgi paylaşımında bulunabilmektedir.

Bosna Hersek’ten çoğunlukla ithal edilen ürünlerin başında un gelmektedir.Un taşıma işlerini gerek Türk plakalı, gerek yabancı plakalı araçlarla Türkiye’nin tüm bölgelerine getire bilmekteyiz.

Özellikle başkent Saray Bosna olmak üzere tüm illerine ihracatı düşünülen yük gruplarının gönderilme işlemlerini yüklerin özelliklerine göre standart tenteli tırlarımız, frigo kasa araçlarımız, ağır nakliyata uygun uzamalı ve havuzlu lowbed dorselerimiz, kamyon ve römorklarımız ile sal açık kasa tırlarımız vasıtası ile gerçekleştirmekteyiz.

Lojistik sektöründeki bütün faaliyetlerimiz araçlarımızın bağlı bulunduğu yetki belgesi bünyesinde CMR sigortası güvencesinde gerçekleştirmekteyiz.

Çok fazla üretim alanına sahip olamamış Bosna Hersek, birçok ürünü yurt dışından ithal etmekte, ülkemiz bu anlamda büyük oranda mal satışı yapmaktadır.

Bosna Hersek nakliye çalışmalarınızla ilgili tüm taleplerinizi bildirmek üzere bizimle irtibata geçebilirsiniz.