bulgaristan frigo firmaları

Uluslararası alanda karayolu nakliyesinde en yoğun lojistik çalışmalarımızın bulunduğu ülkelerin ilk sıralarında yer alan sınır komşumuz olan Bulgaristan ile ülkemizin ticari alışverişleri kapsamında faaliyet gösteren kuruluşumuz ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını hız kesmeden aralıksız sürdürmektedir. Bulgaristanın başkent Sofya, Plovdiv, Varna, Burgas gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerine ihraç edilen taşınabilir ürünlerin sevkiyatında başarılı taşıma çizelgemiz bulunmaktadır.

İhracat kapsamlı yük taşımalarında olduğu gibi Bulgaristan’dan ithal edilen her türlü taşınabilir ürünün nakliyesi hususunda da ithalat nakliye çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır. Bulgaristan’a paletli ve kuru yük nakliyesi, gabari dışı makine proje ve ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde ve konteyner taşımacılığı alanlarında adı geçen bütün yük sınıflarına uygun araç tipleri ile kesintisiz hizmetlerimiz devam etmektedir.

Standart optima ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo kasalı tırlarımızla firmamıza gelen tüm taleplere yeterli miktarda ve olumlu yanıtlar vermekteyiz. Uluslararası karayolu nakliye faaliyetlerinde bulunan firmalarla rekabetçi çalışmalarımızla öne çıkan firmamız Bulgaristan karayolu lojistik hattında da kısa sürede aranan ve tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda ki yerini almıştır.

Bulgaristandan İran, Irak, Suriye, Azerbaycan, Gürcistan ve Türk cumhuriyetleri ile Ortadoğu ülkelerine sevkiyatı yapılan üçüncü ülke transit kapsamlı yüklerin taşınması konusunda Türk ve Bulgar plakalı tırlarımızla herhangi bir sorunla karşılaşmaksızın taşımaları seri şekilde  tamamlayarak teslim adreslerine ulaştırmaktayız.

Bulgaristan karayolu taşımacılık alanında komple tır taşımacılığı ile birlikte İstanbul’da sistemli olarak çalışan parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetleride sunuyoruz. Her ebat ve ağırlıktaki yükleriniz talebinize göre bulunduğu adreslerinden alınarak depomuzdan çıkış yapmak suretiyle Bulgaristan’ın tüm şehirlerinde bulunan gümrük veya adrese teslim edilmektedir.

Bulgaristan nakliye çalışmalarımızı yükek modelli tırlarımız ve uzman operasyon ekibimiz ve sürücülerimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan seferlerde araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tesbiti yapılarak gönderici ve alıcı firmalara anında araç konum bilgi akışı sağlamaktayız.

Türkiye Bulgaristan ihracat veya ithalat yüklerinizin hızlı ve güvenli biçimde CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınması konusunda ki tüm nakliye taleplerinizi firmamıza bildirerek kısa süre içerisinde en uygun güncel taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.