Bulgaristan Kamyon Nakliye Firmaları

Bulgaristan kamyon nakliye firmaları genellikle yabancı plakalı araçları kullanmakta, firmamız ise özellikle transit yüklerin taşınabilmesi anlamında kullanım zorunluluğu bulunan Türk plakalı tır ve kamyonları ile hizmet etmektedir. Türkiye’den Bulgaristan’a taşınmakta olan her yükte mutlaka ismi olan firmamız, lojistik sektörüne sunmuş olduğu özel şartlar ve kaliteli hizmetleri nedeniyle tercih sebebi sayılıyor, vazgeçilmez nakliye kuruluşları arasında önemli bir yer teşkil ediyor.

Satıcı ile alıcı arasında bir köprü vazifesi gören nakliyat firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmetlerinden ötürü satan ve alan ticaret firmaları için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Bulgaristan’a komple tır yükleri ve parsiyel yük nakliyesinin yanı sıra, frigo tır nakliyesi, ağır nakliyat yük grup taşıma ve konteyner nakliyesi gibi alanlarda da boy gösteren şirketimiz, sektöre katmakta olduğu değerler ile kısa sürede kurumsal bir kimlik kazanmıştır.

Türkiye’den Bulgaristan’a uzanan nakliye hattında her türlü yükün taşınmasına uygun tır ve kamyonlarımız ile sorunsuz sınırsız hizmetlerimiz devam etmekte, kuru yük, soğuk zincir yük grupları, konteyner taşımacılığı ve gabari dışı ağır nakliyat yük gruplarının sevk ve idaresini sağlamaktayız.