Bulgaristan Lojistik Şirketleri

Bulgaristan lojistik şirketleri içerisinde kapsamlı nakliye çalışmaları yapmakta olan firmamız Mersin Frigo, Uluslararası alanda karayolu nakliyesinde en yoğun lojistik çalışmalarımızın bulunduğu ülkelerin ilk sıralarında yer alan sınır komşumuz olan Bulgaristan ile ülkemizin ticari alışverişleri kapsamında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bulgaristan ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını aralıksız sürdüren firmamız, Bulgaristan’ ın başkent Sofya, Plovdiv, Varna, Burgas gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerine ihraç edilen taşınabilir ürünlerin sevkiyatında başarılı işlere imza atmaktadır.

Türkiye’ den İhracat kapsamlı yük taşımalarında olduğu gibi, Bulgaristan’dan ithal edilen her türlü taşınabilir ürünün nakliyesi hususunda da ithalat nakliye çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır.

Bulgaristan’a paletli ve kuru yük nakliyesi, gabari dışı makine proje ve ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde ve konteyner taşımacılığı alanlarında adı geçen bütün yük sınıflarına uygun araç tipleri ile kesintisiz hizmetlerimiz devam etmektedir.

Araç filomuzda bulunan Standart optima ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo kasalı tırlarımızla firmamıza gelen tüm talepleri karşılayacak ölçüde olumlu yanıtlar vermekteyiz.

Uluslararası kara yolu nakliye faaliyetlerinde bulunan firmalarla rekabetçi çalışmalarımızla öne çıkan firmamız, Bulgaristan kara yolu lojistik hattında da kısa sürede aranan ve tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda ki yerini almış, yaptığı nakliye çalışmaları ile takdirleri toplamayı başarmıştır.

Türkiye’de üretimi yapılmakta olan tekstil, mobilya, inşaat malzemeleri ve yedek parçalar gibi birçok ürünün Bulgaristan’ın başta Sofia olmak üzere tüm şehirlerine taşınması işlemlerini layıkı ile gerçekleştirmekteyiz.

Bulgaristan’ dan İran, Irak, Suriye, Azerbaycan, Gürcistan ve Türk cumhuriyetleri ile tüm Asya ve Orta doğu ülkelerine taşınması planlanan üçüncü ülke transit kapsamlı yüklerin nakliyesi konusunda Türk ve Bulgar plakalı tırlarımızla herhangi bir sorunla karşılaşmaksızın taşımaları seri şekilde  tamamlayarak teslim adreslerine ulaştırmaktayız.

Bulgaristan kara yolu taşımacılık alanında komple tır taşımacılığı ile birlikte İstanbul’da sistemli olarak çalışan parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetleri de sunuyoruz. Her ebat ve ağırlıktaki yükleriniz talebinize göre bulunduğu adreslerinden alınacak şekilde, depomuzdan çıkış yapmak suretiyle Bulgaristan’ın tüm şehirlerinde bulunan gümrük noktaları veya adreslere teslim edilmektedir.

Bulgaristan nakliye çalışmalarımızı yüksek modelli tırlarımız ile uzman operasyon ekibimiz ve sürücülerimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm lojistik seferlerinde araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tespiti yapılarak gönderici ve alıcı firmalara anında araç konum bilgilendirmesi yapmaktayız.

Türkiye Bulgaristan arası ihracat veya ithalat yüklerinizin hızlı ve güvenli biçimde CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınması konusunda tüm nakliye taleplerinizi firmamıza bildirerek kısa süre içerisinde, en uygun güncel taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.