Bulgaristan Nakliye Firmaları

Bulgaristan nakliye firmaları arasında organizasyonları ile öne çıkan, lojistik anlamında tüm beklentilere olumlu karşılıklar veren şirketimiz kurumsallık yolunda emin adımlarla ilerlemekte, teknolojiye paralel olarak son derece uyumlu bir şekilde çalışmalarına yeni bir bakış açısı getirmekte, sektöre yeni fikirler aktarmaktadır. Balkan ülkeleri arasında yer alıp, sınır komşularımızdan biri olan Bulgaristan, batıda Sırbistan ve Makedonya ile sınır komşusu, doğusunda Karadeniz’e sahili bulunmakta, kuzeyinde Romanya, güney kesiminde Yunanistan ve güneydoğusunda Türkiye ile çevrelenmiştir. Tarihi kökleri milat ile yaşıt olan Bulgaristan, Avrupa’nın 16. büyük ülkesidir. Avrupa ve Balkan ülkeleri arasında en yoğun lojistik çalışmalarımızın bulunduğu ülkelerin ilk sıralarında yer alan sınır komşumuz Bulgaristan ile ülkemizin ticaret anlaşmaları kapsamında faaliyet gösteren kuruluşumuz, Kapıkule ve Hamzabeyli sınır kapılarını kullanmak suretiyle, ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sürdürülebilir bir zemine oturtarak büyümeye devam etmektedir.

bulgaristan çalışan nakliye firmaları

Bulgaristan nakliye firması

Bulgaristan’ın başta başkent Sofya olmak üzere, Plovdiv, Varna, Burgas, Stara Zagora, Razgard gibi şehirlerine taşımacılık hizmetlerini devam ettirmekte, ihraç edilen taşınabilir ürünlerin sevkiyatında başarılı taşıma grafiği sergilemekteyiz. İhracat içerikli yük taşımalarının sağlanmasında olduğu gibi, Bulgaristan’dan ithal edilen her türlü taşınabilir ürünün nakliyesi hususunda da logistics çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır.

Bulgaristan’a dökme, çuvallı, sandıklı, kasalı, paletli ve kuru yük nakliyesi, gabari dışı makine proje ve ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, inşaat malzemeleri, mobilya ürünleri, orman ürünleri, ev tekstili, bakliyat, hububat, yaşam konteynerleri,kimyasal madde ve konteyner taşımacılığı alanlarında, bütün yük sınıflarına uygun araç tipleri ile kesintisiz hizmetlerimiz devam etmektedir. Standart optima ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, kamyon ve römork araçlarımız, açık kasa ve frigo kasalı tırlarımızla, firmamıza gelen tüm talepleri karşılayacak miktarda bilgi birikim ve ekipman desteği ile olumlu yanıtlar vermekteyiz. Uluslararası kara yolu nakliye faaliyetlerinde bulunan firmalarla rekabetçi çalışmalarımız çerçevesinde her geçen gün gelişip daha bir büyüyerek lider nakliye kuruluşu olma hedefimize ulaşmış bulunuyoruz. Bulgaristan’dan üçüncü ülke transit taşımacılığında İran, Irak, Suriye, Azerbaycan, Gürcistan ve Türk cumhuriyetleri ile Orta doğu ülkelerine teslimatı yapılması gereken yüklerin taşınması konusunda Türk ve Bulgar plakalı tırlarımızla herhangi bir sorunla karşılaşmaksızın, aklınız yükünüz de kalmadan en güvenli yollardan seri şekilde  tamamlayarak teslim adreslerine ulaştırmaktayız.

Bulgaristan nakliye firmaları kategorisinde, karayolu taşımacılık alanında komple tır taşımacılığı ile birlikte İstanbul’un kritik noktalarında inşaa etmiş olduğumuz, sistemli olarak çalışan parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetleride sunuyoruz. Her ebat ve ağırlıktaki yükleriniz talebinize göre bulunduğu adreslerinden alınarak veya depolarımıza gönderilerek gümrük işlemlerinin bitirilmesinin ardından çıkış yapmak suretiyle Bulgaristan’ın tüm şehirlerinde bulunan gümrük noktaları veya adreslere teslimini sağlamaktayız. Bulgaristan nakliye işlemlerimizi, Mersin merkezli geniş araç filomuz bünyesinde bulunan yüksek modelli tırlarımız ve uzman operasyon ekibimiz ve sürücülerimiz kontrolünde sağlamaktayız. Sefer yapan tüm tır ve kamyonlarımız da bulunan uydu merkezli araç takip cihazları vasıtasıyla trafik seyri izlemeleri yapıyor, aldığımız doğru konum bilgilerini yük sahiplerine anında bildire biliyoruz. Lojistik organizasyon merkezimiz günün her anı faaliyete hazır bulunarak sorumluluğunun ve mesleki ciddiyetinin farkındalığı ile tüm taleplere anında yanıt sistemi ile cevap vermektedir.

Bulgaristan nakliye firmaları ile lojistik işbirliğimiz çerçevesinde, firmamıza gelşen tüm nakliye taleplerine yeterli miktarda karşılık verebiliyor, istenilen araç sayısı adetince tır ve kamyon organize edebiliyoruz. Ülkemiz de özellikle Gaziantep şehrinde üretilmekte olan tekstil ürünleri ile halı türleri, Bulgaristan’a yoğun olarak ihraç edilmektedir.İhracatı yapılan bu ürünlerin büyük çoğunluğunun taşıma organizasyonları firmamız tarafından sağlanmaktadır. Mersin’de üretimi yapılmakta olan tarımsal sulama boruları ve ekipmanları, firmamız tarafından Bulgaristan’ın özellikle Jambol şehrine düzenli olarak taşınmaya başlanmış olup, süreklilik getirecek verimli çalışmalarımızı sürdürmek azmi ile hareket etmekteyiz. Bulgaristan ülkesinden Irak, İran, Suriye, Gürcistan ve Azerbaycan gibi ülkelere üçüncü ülke yüklerinin Türkiye üzerinden transit olarak taşınma işlemlerini de başarı ile gerçekleştiren Mersin Frigo, herhangi bir evrak eksikliği sorununa maruz kalmadan sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Aksaray ilimizde üretilmekte olan çelik panel radyatörlerin Bulgaristan’ın Plovdiv, Sofya, Varna gibi birçok şehrine taşınması işlemlerini sigortalı olarak tır ve kamyonlarımız ile son derece kaliteli hizmet sunmak kaydı ile en kısa süre de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Avrupa’nın birçok ülkesinden yüklenen yüklerin Türkiye üzerinden İran gibi üçüncü ülkelere taşınması işlemleri Bulgaristan da aktarma yapılmak suretiyle de gerçekleşmekte olup Bulgaristan ve İran plakalı tırlar ile taşımalar tamamlanmaktadır. Türkiye Bulgaristan ihracat veya ithalat yükleriniz yetki belgemiz bünyesinde bulunan öz varlık ve kiralık araçlarımız ile güvenli bir biçimde CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi kapsamında taşınması konusunda tüm görüşlerinizi ve taleplerinizi firmamız telefon ve mail adreslerine yazılı veya sözlü olarak bildire bilir, uzman ekibimizden en kısa süre içerisinde beklentilerinize uygun güncel taşıma koşul ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bulgaristan’dan Türkiye’ye ithalat yük taşıma çalışmalarımız ülkemizin tüm illerini kapsayacak şekilde olup yerli ve yabancı plakalı tırlarımızla çok uygun taşıma fiyatlarına her tır için 24 ton yük yükleyebilecek şekilde yapılmaktadır. Gaziantep ilimizden ihraç edilen pvc maddelerinin Bulgaristan’ın Plovdiv şehrine taşınması ile ilgili komple tır nakliye navlun fiyatı 1.600 euro Konu talebinizle ilgili Bulgar plaka araçlar uygun fiyata taşıma yapıyorlar fakat yılbaşı sonrası iç piyasada henüz araç oluşmadı. İthalattan gelenler var, gelecek hafta TR’de olacaklardır. Dolayısı ile fiyatları pazartesi itibarı ile netleşecektir. TR plaka tır fiyatları 1.300 eur seviyesindedir. Taşıma tonaj limiti 24 tondur.