Bulgaristan Parsiyel

Bulgaristan parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimiz firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana komple tır taşımacılığı ile birlikte hız kesmeden düzenli bir şekilde devam etmektedir.Türkiye’ nin tüm şehirlerinde bulunan grupaj, parsiyel ve kargo yükleriniz adresten alınarak İstanbul depolarımıza getirildikten sonra çalışma ekibimiz tarafından ambalajlanarak tırlarımıza yerleştirilmektedir. Parsiyel yük taşıma araçlarımız haftanın belirli günleri çıkış yapmakta, Erenköy ve Halkalı gümrüklerinden hareketle Bulgaristan’ da başta Sofya, Plovdiv, Varna ve Devin gibi şehirler olmak üzere tüm şehirlerine teslimatlar yapmakta, bu teslimatları müşteri istekleri doğrultusunda gümrük noktaları veya adrese teslim şeklinde tamamlamaktadır.

İhracat ve transit kapsamlı işlemlerle taşınması gereken paletli, kolili, sandıklı, kasalı ve açık olarak düzenlenmiş her ebat ve ölçüde parsiyel yükleriniz itina ile taşınmaktadır. İstanbul depolarımız teknoloji ile donatılmış son derece modern olarak tasarlanmış yapılardan oluşmakta, içerisinde vinç ve forklift gibi her türlü ekipmanı mevcut bulunmaktadır. Bulgaristan parsiyel yüklerinin taşınması ile ilgili fiyat tekliflerimizi, taşınacak olan ürünlerin içinde bulundukları ambalajlarının ölçüleri ve ağırlıkları baz alınarak hesaplanmakta, ebatlarına göre en uygun taşıma fiyat tekliflerimiz hazırlanmaktadır. Parsiyel taşıma faaliyetlerimiz sadece ihracat yükleri ile sınırlı olmayıp aynı zamanda Bulgaristan’ dan ithal edilen yüklerin ülkemize getirilmesi ile ilgili de ithalat parsiyel yük taşıma hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İstanbul İkitelli de bulunan mobilyacılar çarşısında ki bir çok mobilya üreticisi firmanın Bulgaristan’ın tüm şehirlerine göndermekte oldukları komple ve parsiyel yüklerinin günü birlik bir şekilde teslim edilmesinde son derece etkili çalışmalara sahip bulunan firmamız çok uygun taşıma fiyat ve koşullarıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Bulgaristan’ dan tüm Asya ve Orta doğu ülkelerine de grupaj servisimiz mevcuttur. Bulgaristan parsiyel yükleriniz bizimle emin eller de.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız