Bulgaristan Taşımacılık

Bulgaristan taşımacılık firmaları içerisinde yaptığı çalışmaları ile farklılık gösteren firmamız Uluslararası nakliye alanında kara yolu lojistik faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir.

Türkiye’ den ihracatı yapılan her türlü yükün Bulgaristan’ ın başta Sofya olmak üzere diğer tüm şehirlerine taşınmasında hatırı sayılır işler yapmakta, teknolojiye uyumlu alt yapımız ile araç filomuzu ve çalışma kapasitemizi her geçen gün büyütüp geliştirmekteyiz.

Bulgaristan’ a komple tır ve parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimiz müşteri talepleri doğrultusunda, memnuniyet odaklı olarak devam etmektedir. 24 tona kadar olan her türlü ticari yükün nakliyesi, araç filomuzda bulunan tır ve kamyonlarımızla sağlanmakta, küçük ölçekli parsiyel yükleriniz İstanbul depolarımızdan haftanın belirli günleri düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

Kara yolu nakliye yönetmeliğine uygun olarak hareket etmek suretiyle yapmış olduğumuz lojistik çalışmalarımızı, tüm araçlarımızda bulunan takip cihazları vasıtası ile kontrol ederek anlık konum bilgisi edinmekteyiz.

Bulgaristan’ a taşınmakta olan tüm yük grupları için uygun araçlarımız mevcut olup, tenteli tır ve kamyonlarımız, sal kasa araçlarımız, ağır nakliye yüklerine uygun lowbed tırlarımız ve ısı kontrollü ürün taşımacılığında kullandığımız frigo dorse tırlarımız ile sigortalı taşımalar yapmaktayız.

Bulgaristan çalışan nakliye firmaları arasında büyük paya sahip olan firmamız son model tırları, eğitimli şoförleri ve deneyimli operasyon ekibi ile, yüklerin yüklenme noktasından teslim adresine kadar gelişmekte olan tüm aşamaları yerinde uygulayarak son derece başarılı operasyonlara imza atmaktadır.

İhracat yük taşımacılığının yanı sıra, Bulgaristan’ dan ülkemize ve ülkemiz üzerinden transit olarak üçüncü ülkelere taşınmasının sağlandığı ithalat yüklemeleri ve transit geçişli nakliye hizmetlerini gururla sunmaktayız.

Firmamız Mersin Frigo, nakliye sektörünün bünyesinde yer alan diğer alanlar olan gümrükleme, depolama, sigorta işlemleri ve acentelik faaliyetlerini de layıkıyla yapmakta, baştan sonra bir bütün olarak hizmet sunmaktadır.

Bulgaristan kara taşımacılığında, sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmış olan firmamız, meslektaşlarına da bu yönde öncülük ederek rekabet ortamı sağlayarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını aşılamıştır.

Türkiye’ den Bulgaristan’ a yapmakta olduğumuz nakliye seferlerinde Kapıkule ve Hamzabeyli sınır kapılarını kullanmak suretiyle çalışmalarımızı neticelendirmekteyiz.

Bulgaristan tır nakliye fiyatları konusunda fikir sahibi olmak isterseniz, firmamızın tam gün çalışma anlayışı ile aktif halde bulunan mail ve telefonlarına talep ve bildirimlerinizi yazılı ve sözlü olarak iletebilir, en kısa süre içerisinde dönüş sağlanıp uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız