çek cumhuriyeti nakliye

Uluslararası Karayolu taşımacılık ve nakliyecilik anlamında Balkan ülkeleri arasında ilk sıralarda bulunan Çek Cumhuriyeti ile ticari alanda faaliyet gösteren firmamız, ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir. Çek Cumhuriyetinin tüm il ve bölgelerine ihraç edilen ürünlerin nakliyesinde başarılı taşıma çalışmalarına imza atmaktayız..

Çek Cumhuriyetine İhracat taşımaları ile birlikte ithal edilen her türlü taşınabilir ürünün teslim adresine ulaştırılması konusunda  ithalat nakliye ve lojistik çalışmalarımız da sürdürülmeye devam etmektedir. Çek Cumhuriyeti’ne kuru yük nakliyesi, gabari dışı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde ve konteyner nakliyesi alanlarında ki tüm yük gruplarına uyumlu araç türlerimiz ile taşımacılık faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Standart tenteli ve mega dorse tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm taleplere belirtilen zamanda, yeterli ve olumlu karşılık vermekte, bu anlamda tüm beklentilerinizi karşılaya bilmekteyiz. Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan lojistik firmalar arasında başarılı çalışmaları ile ön plana çıkan firmamız Çek Cumhuriyetine kara nakliyesi hattında da kısa sürede aranan ve tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

Çek Cumhuriyeti karayolu lojistik hattında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde mevcuttur. Taşınabilir tüm parsiyel Yükleriniz talebinize göre adreslerinden alınarak depomuzdan çıkış yapmak suretiyle Çek Cumhuriyetinin  tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmakta olup ayrıca yurt dışı gümrükleme hizmetleri de sunmaktayız.

Çek Cumhuriyeti nakliye çalışmalarımızı Son model özmal ve yurt dışı acenteliklerimize bağlı yabancı plakalı araçlarımız ile deneyimli operasyon ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm seferlerde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tesbiti yapılarak gönderici ve alıcı firmalara anında araç konum bilgi akışı sağlanmaktadır.

Çek Cumhuriyeti ihracat veya ithalat yükleriniz CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınmaktadır. C2 yetki belgesi ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyeliği bulunan firmamız yüklerinizi her türlü güvence altına alarak taşımaktadır. Taşınması planlanan yüklerinizin sevki konusunda tüm taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.