Çek Cumhuriyeti Parsiyel

Çek Cumhuriyeti parsiyel nakliye çalışmalarına başlamış olan firmamız karayolu komple tır taşımacılığında göstermiş olduğu üstün performansı sayesinde müşteri istekleri doğrultusunda her hafta düzenli olarak çıkış yapmak üzere parsiyel yük taşıma deposunu hizmete açmıştır. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan son derece modern donanımlı parsiyel depolarından hareket etmek suretiyle seferlere başlayan firmamız, gümrükleme işlemlerini yüklerin konumlarına istinaden Erenköy ve Halkalı gümrüklerinde gümrük yapmak suretiyle gerçekleştirmektedir.

Çek Cumhuriyeti’ne parsiyel yük taşımalarında genellikle Bulgaristan üzeri güzergahı kullanan firmamız Hamzabeyli ve Kapıkule sınır kapılarından beklemeye takılmaksızın geçiş yaparak teslim edilmesine gereken şehirlerde gerek gümrük noktasına gerek adrese teslim şeklinde hizmet vermektedir.

Yükün tıra yüklenip gümrüklenmesine müteakip yola çıkan araçlarımız olabilecek en kısa sürede teslim edilmesi gereken adrese ulaşabilmektedir. Parsiyel yüklerinizin tamamını sigortalı olarak taşıyan firmamız gözünüz arkada kalmadan kaliteli bir hizmet sunmaktadır.