Danimarka Nakliye Firmaları

Danimarka nakliye firmaları ile düzenli işbirliğimiz çerçevesinde İhracat ve ithalat lojistik hizmetlerimiz tüm hızı ile kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Kara ve deniz yolu taşımacılığı alanlarda son derece tecrübeli bulunan firmamız yaptığı çalışmalarda kaliteyi sürekli olarak ön planda tutuyor, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmak kaydı ile prensipleri dahilinde faaliyetlerde bulunuyor.

Danimarka komple ve parsiyel yük taşımacılığı alanında uzun yıllara dayanan geçmişimizden edindiğimiz tecrübelerimizle teknoloji odaklı lojistik faaliyetlerimiz sektöre büyük destek olmakta modern yapısı ile oluşturduğumuz araç filomuzda bulunan tırlarımız genellikle yüksek modellidir. Türkiye Danimarka arası her türlü ihracat ve ithalat yük grubunun nakliye işlemlerini gümrükleme ve depolama alanları da dahil olmak üzere tam kapasite ile yapabilmekteyiz.

Son derece deneyimli ve tecrübeli personellerimiz ile günün her anı hizmet verebilen şirketimiz müşterilerimizden gelen yazılı ve sözlü tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede hedeflenen rakamları yakalamak kaydı ile navlun teklif ve taşıma koşulları bilgisi verebilmektedir.

Son derece modern yapıya sahip bulunan oldukça geniş araç filomuzda bulunan her türlü yükü taşımaya uygun araçlarımızla kuru yük taşımacılığı, soğuk zincir ürün nakliyesi, konteyner nakliye, gabari dışı ağır nakliyat yüklerinin Türkiye’nin tüm bölgelerinden Danimarka’nın en ücra noktalarına kadar sağlıklı bir şekilde sigortalı olarak taşınmalarını sağlıyor, seferlerimizi olabilecek maksimum hızda tamamlamaktayız.

Etiketler:
Acil Çağrı Numaramız - 0324 232 05 50
 Mersinfrigo.com  © 2012   |   Yurt içi ve uluslar arası tüm nakliye ve lojistik işlemlerinizde kesintisiz hizmet garantisi veriyoruz.
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız
facebook sayfamız